«Київ-Баскет» програв у Харкові, «Запоріжжя» та «Прометей» здобули домашні перемоги, а «Тернопіль» в гостях переміг «Дніпро»

«Тернопіль» здобув першу в сезоні перемогу над чемпіоном України.

«Київ-Баскет» програв другий виїзний матч поспіль. «Дніпро» втратив перемогу, виграючи по ходу матчу з різницею в тринадцять очок.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 16 квітня, відбулися чотири матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. «Прометей» на своєму майданчику зустрівся з «Черкаськими Мавпами». Рахунок в матчі відкрили гості і під кінець 5-ї хвилини вели 10: 9. Однак потім «Прометей» набрав 6 очок поспіль. Як результат, господарі виграли першу чверть 21:17.

У другій десятихвилинці перевага господарів у рахунку потроху збільшувалася. Після кидка Липового «Прометей» повів +10, а першу половину матчу виграв 34:27.

Після перерви «Черкаські Мавпи» відіграли відставання, а на 4-й хвилині Конєв вивів команду гостей вперед. Однак до кінця чверті команди повернулися до того ж, з чого і почали - семи очках переваги «Прометея». Гості намагалися врятувати поєдинок, і на 5-й хвилині Янг скоротив різницю до трьох балів. Однак «Прометей» слабину не дав, і завершив поєдинок перемогою.

На майданчику ПС «Юність» «Запоріжжя» приймало аутсайдера Суперліги «Миколаїв». Господарі швидко повели 4: 0, але вже через дві хвилини Едріан вивів вперед «Миколаїв». Потім «Запоріжжя» вчинила ривок 15: 0 і виграло першу чверть з різницею у 13 очок.

Друга чверть пройшла за значної переваги господарів майданчика, що вилилося у 34 очки різниці в рахунку за підсумками першої половини матчу. У такій ситуації гравці «Запоріжжя» дозволили гостям виграти третю чверть, однак на підсумковому результаті цей локальний успіх «Миколаєва» вже ніяк не позначився. Друге розгромної поразки поспіль залишило «Миколаїв» на останній сходинці турнірної таблиці Суперліги.

після перемоги над лідером чемпіонату,«Дніпру» потрібно було провести ще один непростий поєдинок. В гості до чемпіона України приїхав четвертий клуб регулярного чемпіонату «Тернопіль». Тимофієнко і Кравцов вивели «Дніпро» вперед, але в середині першої чверті господарі вже поступалися 8:11. Ривок 9: 0 дозволив «Дніпру» виграти стартову десятихвилинку 21:14.

Бобров збільшив перевагу «Дніпра» до дванадцяти балів, але до середини другої чверті Подковиров скоротив різницю до трьох очок. На перерву команди пішли за рахунку 41:37 на користь господарів майданчика.

«Дніпро» ударно почав третю десятихвилинку. На 4-й хвилині підопічні Дениса Журавльова вели +13. Але «Тернопіль» знайшов в собі сили скоротити відрив, і перед заключною чвертю програвав 5 очок.

«Тернопіль» швидко відігрався. На 3-й хвилині Югба зрівняв рахунок, а за 5 хвилин до кінця четвертої чверті Агафонов довів перевагу «Тернополя» до 4-х балів. За півтори хвилини до фінальної сирени гості вигравали з різницею у 8 очок. Террелл закинув триочковий, але розвинути успіх гравці «Дніпра» не змогли і перший раз в сезоні програли «Тернополю».

Лідер Суперліги «Київ-Баскет» продовжив виїзну серію матчів, зустрівшись з «Харківськими Соколами». Поєдинок розпочався з двох точних триочкових кидків гравця «Київ-Баскета» Близнюка. В кінці четвертої хвилини Чумаков, також триочковим, зрівняв рахунок. Суперники відповідали атакою на атаку, і завершили першу десятихвилинку внічию

22:22 на початку другої чверті гості пішли у відрив, набравши 6 очок поспіль. За 4 хвилини до перерви рахунок знову зрівнявся - 34:34. «Харківські Соколи» ненадовго вийшли вперед, але все ж програли першу половину матчу 40:43.

Після перерви Шевченко вивів господарів вперед, але Мішула триочковим повернув лідерство киянам. Шевченко зрівняв рахунок, проте третю чверть «Київ-Баскет» завершив з трьома очками переваги.

«Гойдалки» продовжилися і на початку четвертої чверті. Господарі програвали 5 очок, але вже через дві хвилини вели +4. Харків'яни закинули два триочкових поспіль, поставивши перед лідером складне завдання - ліквідувати 8 очок різниці. За дві з половиною хвилини до кінця основного часу матчу різниця в рахунку зросла до дев'яти очок. Німцеві влучним дальнім кидком додав ще три бали. Час матчу добігав кінця, а м'яч не йшов у кільце «Харківських Соколов». У свою чергу господарі здобували очки, і сенсаційно обіграли лідера чемпіонату.

• «Запоріжжя» - «Миколаїв» 95:63 (24:11, 33:12, 18:25, 20:15);
  • «Прометей» - «Черкаські Мавпи» 70:62 (21:17, 13:10, 19:19, 17:16);
  • «Дніпро» - «Тернопіль» 79:87 (21:14, 20:23, 19:18, 19:32);
  • «Харківські Соколи» - «Київ-Баскет» 87:74 (22:22 18:21, 20:19, 27:12).

Наступні матчі Суперліги відбудеться 18 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи,про стартовий матч 22-го туру УПЛ «Львів» -«Олександрія»,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемогу «Донбасу» в першому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.