«Донбас» обіграв «Сокіл» в першому матчі фінальної серії плей-офф

У Дружківці стартувала битва за чемпіонство.

«Сокіл» відіграв пропущену шайбу, але все ж поступився супернику, пропустивши ще раз всередині третього періоду. Перемогу «Донбасу» приніс точний кидок Віталія Ляльки.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У п'ятницю, 16 квітня, відбувся перший матч фінальної серії плей-офф до чотирьох перемог між «Донбасом» і «Соколом». Поєдинок проходив на домашній арені «Донбасу» в Дружківці.

Стартові хвилини пройшли з невеликою перевагою «Донбасу», що втілилось у гол на 5-й хвилині. «Сокіл» порушив правила, «Донбас» продовжив гру з відкладеним штрафом, випустивши шостого гравця. Шишлянніков отримав поперечну передачу і з кола для вкидання закинув шайбу у сітку воріт «Сокола». Гості зрівняли рахунок на 9-й хвилині. Після передачі Німенко, Гильманов відправив шайбу в лівий кут воріт Трифонова.

У другому періоді точилася рівна боротьба. Суперники обмінювалися атаками, але гольових моментів створювали небагато. Часто кидки блокували гравці оборони, а на останньому рубежі надійно грали воротарі «Донбасу» і «Сокола» - Трифонов і Дубровський. У підсумку період пройшов без закинутих шайб, і на другу перерву команди пішли за рахунку 1: 1.

На 3-й хвилині заключного періоду потужний кидок Ляльки припав у зовнішню сторону сітки воріт «Сокола» зовсім поруч зі штангою. А на 48-й хвилині наполегливість Ляльки принесла свої плоди. Перебуваючи в оточенні захисників, форвард «Донбасу» все ж зумів відправити шайбу у ближній верхній кут воріт Дубровського. «Сокіл» в спробі відігратися атакував великими силами, «Донбас» ж впевнено захищався, при цьому не втрачаючи можливість погостювати в зоні суперника. В кінці матчу «Сокіл» зняв голкіпера, але організувати масовану атаку на ворота «Донбасу» вже не встиг.

• «Донбас» - «Сокіл» 2: 1 (1: 1, 0: 0, 1: 0), рахунок в серії 1: 0.

Другий поєдинок пройде також в Дружківці, 18 квітня, а потім серія переїде до Києва. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результатах поєдинків 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи,про стартовий матч 22-го туру УПЛ «Львів» -«Олександрія»,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і «Донбасу» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги.