Бізнесмен і військовий: у Міноборони призначили нового керівника у директорат цифрової трансформації

Читать на русском

Артем Романюков - бізнесмен-новатор, співзасновник першого українського віртуальної продукції Mriya Production та екологічної ініціативи SaveEcoBot - тепер очолювати один з відділів Міністерства оборони

Читать на русском
Артем Романюков
Артем Романюков вже озвучив, чим займатиметься найближчим часом

Артем Романюков - бізнесмен-новатор, співзасновник першого українського віртуальної продукції Mriya Production та екологічної ініціативи SaveEcoBot - тепер очолювати один з відділів Міністерства оборони

У Міністерстві оборони України з'явився новий посадовець. Артем Романюков очолив директорат цифрової трансформації. Військовий та IT-інноватор з Дніпра пообіцяв зосередитись на розробці нового цифрового продукту - додатку Армія+ для військових: на кшталт Резерв+, який діє для військовозобов'язаних

Про своє призначення на посаду Романюков особисто повідомив на сторінці у Facebook. Він зізнався, що вже декілька місяців працює у тилу.  

"Вскриватись - так вскриватись. Декілька місяців тому мене перевели з моєї бригади. Тепер я очолюю Директорат цифрової трансформації Міноборони. Як і все, що ми робили в армії, це ми також зробили разом з моїм другом і побратимом Oleh Berestovyi. Тож знов працюємо спина до спини. Вже понад два роки. Але тепер з нами потужна команда ІТ-сектору Міноборони - дуже круті та вмотивовані люди, багато з яких пройшли війну і добре розуміють, що треба. Задача максимум - цифрова армія замість паперової", - написав він. 
 
Романюков зазначиа, що попереду - другий в історії і теж масовий ІТ-продукт від Міноборони. Але вже для військових - застосунок Армія+, який мав би позбавити зайвої бюрократії в ЗСУ. 
"Почнемо з вбивства паперових рапортів, а далі...далі теж буде цікаво", - зазначив новий очільник цифрового директорату. 

Про Артема Романюкова відомо, що він - бізнесмен-інноватор, співзасновник першого українського віртуального продукту Mriya Production та екологічної ініціативи SaveEcoBot. Також він є співзасновником низки громадських організацій, зокрема в Дніпрі. У лютому 2022 року долучився до Сил оборони України, був командиром роти у складі 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» Сухопутних військ ЗСУ.

Цифровізація армії

Нещодавно у Міноборони заявили, що через Резерв+ пройшло 1,5 оновлення, через ЦНАП — понад 233 000 оновлень, через ТЦК та СП — 208 000. Серед користувачів застосунку — 210 000 військовозобов'язаних жінок. Тобто, сьогодні, попри деякі недоліки, він є найпопулярнішим способом оновити свої дані. 

Коли застосунок щойно запрацював, деякі командири вимагали у підлеглих встановити його на телефони. Але у міноборони пояснили, що цього робити не можна, адже Резерв+ розрахований лише на військовозобов1язаних. А військові матимуть свій додаток Армія+. Які саму функції він виконуватиме, поки що не кажуть. 

Нагадаємо, у Міноборони оголосили набір операторів БПЛА для української армії з 18 років. РЕкрутингом вже встигли скористатися деякі молоді люди. 

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.