«З початку великої війни чимало громадян віком 60 і більше років виявили бажання долучитись до захисту України. Але в українському законодавстві є обмеження щодо залучення до служби такої категорії громадян. Наш законопроєкт знімає ці обмеження»
Пісня “Надія” — про пошук віри у кожному звичайному дні. У відео ми в ролі самих себе — простих хлопців, які вірять, що можуть мати суперсилу. Це метафора про тих, хто щодня знаходить джерело світла, усіх нас.
Щоб поновити дозвіл на проживання потрібно звернутись до префектури департаменту за місцем проживання
Українці, які переїхали до Франції через війну та отримали дозвіл на тимчасове проживання із зазначенням "бенефіціар тимчасового захисту", повинні поновити цей статус через 6 місяців після отримання дозволу. Тільки після цього вони зможуть надалі користуватися пільгами.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на VisitUkraine.today.
Як поновити дозвіл на проживання
Щоб поновити дозвіл на проживання, зверніться до префектури департаменту за місцем проживання. Запит на продовження дозволу на проживання потрібно подати у строк від трьох тижнів до трьох днів до закінчення терміну його дії. Звертатися раніше трьох тижнів не варто, тому що префектура не розгляне ваш запит.
Документи, які потрібно надати:
Як не втратити виплати від OFII
Одночасно з поновленням дозволу на проживання, префектура надасть форму, яку ви повинні надіслати електронним або поштовим листом до територіальної дирекції Французького Управління імміграції та інтеграції (OFII). Якщо ви відправляєте документи звичайною поштою, вкажіть на конверті "Renouvellement ADA Ukraine".
До заповненої форми з датою та підписом потрібно додати копії нових посвідок на тимчасове проживання всіх повнолітніх членів сім'ї та копії підтверджуючих документів для всіх ресурсів/коштів, отриманих після приїзду до Франції, (якщо такі були). Неповні досьє оброблені не будуть. У разі, якщо ви не відправите зазначену форму з підтверджуючими документами до OFII, ваші виплати будуть перервані.
Нагадаємо, українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном. Крім того, Україна спростила процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок.
Також Інформатор писав, що українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.