Головна
Світ
11:26, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Українці, які переїхали до Франції через війну та отримали дозвіл на тимчасове проживання із зазначенням "бенефіціар тимчасового захисту", повинні поновити цей статус через 6 місяців після отримання дозволу.Тільки після цього вони зможуть надалі користуватися пільгами. Про це повідомляєз посиланням наVisitUkraine.today. Як поновити дозвіл на проживання Щоб поновити дозвіл на проживання, зверніться до префектури департаменту за місцем проживання.Запит на продовження дозволу на проживання потрібно подати у строк від трьох тижнів до трьох днів до закінчення терміну його дії. Звертатися раніше трьох тижнів не варто, тому що префектура не розгляне ваш запит. Документи, які потрібно надати: Документи, що підтверджують ваш цивільний статус та громадянство і попередній документ про тимчасовий захист. Підтвердження адреси, яке має дату не пізніше трьох місяців. Якщо ви орендуєте житло не самі, вам знадобитьсяAttestation d'hébergement. Будь-який документ, що підтверджує зміну вашої соціальної ситуації (наприклад, трудовий договір). Документи на дітей (якщо є). Як не втратити виплати від OFII Одночасно з поновленням дозволу на проживання, префектура надасть форму, яку ви повинні надіслати електроннимабо поштовим листом дотериторіальної дирекції Французького Управління імміграції та інтеграції (OFII). Якщо ви відправляєте документи звичайною поштою, вкажіть на конверті"Renouvellement ADA Ukraine". До заповненої форми з датою та підписом потрібно додати копії нових посвідок на тимчасове проживання всіх повнолітніх членів сім'ї та копії підтверджуючих документів для всіх ресурсів/коштів, отриманих після приїзду до Франції, (якщо такі були). Неповні досьє оброблені не будуть. У разі, якщо ви не відправите зазначену форму з підтверджуючими документами до OFII, ваші виплати будуть перервані. Нагадаємо, українціможуть отримати лікування та допомогу за кордоном. Крім того, Українаспростила процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровленнята відпочинок. Такожписав, що українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Як українським біженцям поновити дозвіл на проживання у Франції

Читать на русском
Як українським біженцям поновити дозвіл на проживання у Франції

Щоб поновити дозвіл на проживання потрібно звернутись до префектури департаменту за місцем проживання

Українці, які переїхали до Франції через війну та отримали дозвіл на тимчасове проживання із зазначенням "бенефіціар тимчасового захисту", повинні поновити цей статус через 6 місяців після отримання дозволу. Тільки після цього вони зможуть надалі користуватися пільгами.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на VisitUkraine.today.

Як поновити дозвіл на проживання

Щоб поновити дозвіл на проживання, зверніться до префектури департаменту за місцем проживання. Запит на продовження дозволу на проживання потрібно подати у строк від трьох тижнів до трьох днів до закінчення терміну його дії. Звертатися раніше трьох тижнів не варто, тому що префектура не розгляне ваш запит.

Документи, які потрібно надати:

  • Документи, що підтверджують ваш цивільний статус та громадянство і попередній документ про тимчасовий захист.
  • Підтвердження адреси, яке має дату не пізніше трьох місяців. Якщо ви орендуєте житло не самі, вам знадобиться Attestation d'hébergement.
  • Будь-який документ, що підтверджує зміну вашої соціальної ситуації (наприклад, трудовий договір).
  • Документи на дітей (якщо є).

Як не втратити виплати від OFII

Одночасно з поновленням дозволу на проживання, префектура надасть форму, яку ви повинні надіслати електронним або поштовим листом до територіальної дирекції Французького Управління імміграції та інтеграції (OFII). Якщо ви відправляєте документи звичайною поштою, вкажіть на конверті "Renouvellement ADA Ukraine".

До заповненої форми з датою та підписом потрібно додати копії нових посвідок на тимчасове проживання всіх повнолітніх членів сім'ї та копії підтверджуючих документів для всіх ресурсів/коштів, отриманих після приїзду до Франції, (якщо такі були). Неповні досьє оброблені не будуть. У разі, якщо ви не відправите зазначену форму з підтверджуючими документами до OFII, ваші виплати будуть перервані.

Нагадаємо, українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном. Крім того, Україна спростила процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок.

Також Інформатор писав, що українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.