Українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі

Читать на русском

В рамках програми заплановано надати допомогу 9 тисяч українських родин

Читать на русском
Українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі

В рамках програми заплановано надати допомогу 9 тисяч українських родин

Українці в Польщі можуть отримати 500 злотих (майже 4 тисячі гривень) від Червоного Хреста. На ці кошти можна купити продукти, засоби гігієни та інші найнеобхідніші товари.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на VisitUkraine.today.

Програма розрахована на українців, які є: 

  • біженцями, що перетнули кордон після 24 лютого 2022 року;
  • проживають на території воєводств в яких буде діяти програма: Нижньошльонському, Любуському, Малопольському, Підкарпатському, Підляському, Шльонському, Свєнтокшиському, Вармінсько-Мазурському, Великопольському;
  • раніше не отримували фінансову допомогу від Польського Червоного Хреста у вищезазначених регіонах.

Сертифікати надаються родинам з дітьми, людям старше 50 років і членам їх сімей, опікунам людей з інвалідністю. Отримати допомогу можна в окружному та районному відділі Червоного Хреста. У заявника має бути оригінал паспорту, номер PESEL, свідоцтво про народження дітей, довідка про надання статусу інваліда (за потреби) та підтвердження місця тимчасового проживання – договір оренди житла, довідка з мерії про зміну проживання в даному місці. Використати сертифікати можна у більше ніж 60 000 магазинах Польщі, більш детальний перелік доступний за посиланням.

Нагадаємо, українці можуть дистанційно подати заявку на отримання допомоги від міжнародних організацій. Крім того, у Польщі українці можуть отримати виплату на дітей.

Також Інформатор писав, що робити, якщо втратили банківську картку за кордоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: freepik