Головна
Світ
13:51, 27 Червня
Информатор UA

Интро

Українці, які виїхализ країни через війну, можуть дізнатися про доступне в Європілікування. Для цього розробили спеціальну платформу "Treatment4Ukraine", де зібрана вся необхідна інформація. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр громадського здоровя України. "Повномасштабна війна російської федерації проти України спричинила найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни, змусивши понад 7 мільйонів українців виїхати в інші європейські країни у пошуках безпечного прихистку", зазначається у повідомленні. Сайт (www.treatment4ukraine.com) створений, зокрема, для тих людей, що живуть з ВІЛ, вірусними гепатитами, туберкульозом. Інформаціяохоплює всі країни Європи, а сторінка кожної з країн для зручної навігації містить такі розділи: загальні вимоги до українців щодо перебування в країні та їхній правовий статус: який вид захисту можна отримати, як зареєструватися і де шукати допомогу; як отримати доступ до послуг з охорони здоровя, дізнатися особливості щодо медичного страхування або звязатися із сімейним лікарем; послуги для людей, які живуть з ВІЛ, лікують туберкульоз, гепатити В та С, а також перебувають на замісній підтримувальні терапії. Додатково вказано, які країни пропонують для українців послуги перекладу через волонтерські ініціативи, професійні асоціації або безпосередньо у закладах охорони здоров Нагадаємо,ВООЗ розробила рекомендації післявоєнного відновлення системи охорони здоров'я України. Крім того,в Україні спростили процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок. Також Інформаторписав, що потрібно знати українцям про щеплення за кордоном. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном

Читать на русском
Українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном

Дані на сайті регулярно оновлюватимуться

Українці, які виїхали з країни через війну, можуть дізнатися про доступне в Європі лікування. Для цього розробили спеціальну платформу "Treatment4Ukraine", де зібрана вся необхідна інформація. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр громадського здоров’я України

"Повномасштабна війна російської федерації проти України спричинила найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни, змусивши понад 7 мільйонів українців виїхати в інші європейські країни у пошуках безпечного прихистку", — зазначається у повідомленні.

Сайт (www.treatment4ukraine.com) створений, зокрема, для тих людей, що живуть з ВІЛ, вірусними гепатитами, туберкульозом. Інформація охоплює всі країни Європи, а сторінка кожної з країн для зручної навігації містить такі розділи:

  • загальні вимоги до українців щодо перебування в країні та їхній правовий статус: який вид захисту можна отримати, як зареєструватися і де шукати допомогу;
  • як отримати доступ до послуг з охорони здоров’я, дізнатися особливості щодо медичного страхування або зв’язатися із сімейним лікарем;
  • послуги для людей, які живуть з ВІЛ, лікують туберкульоз, гепатити В та С, а також перебувають на замісній підтримувальні терапії.

Додатково вказано, які країни пропонують для українців послуги перекладу через волонтерські ініціативи, професійні асоціації або безпосередньо у закладах охорони здоров’я. 

Нагадаємо, ВООЗ розробила рекомендації післявоєнного відновлення системи охорони здоров'я України. Крім того, в Україні спростили процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок.

Також Інформатор писав, що потрібно знати українцям про щеплення за кордоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.