Головна
Життя
06:06, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

Прогноз погоди в Україні на 8 вересня від синоптиків Укргідрометцентру дає надію на початок бабиного літа. Температура повітря коливатиметься в межах 15-24 градусів за Цельсієм. Деякі області накриє дощ, але в більшості погода буде сонячною. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометцентр.На Заході України тепло та без опадів. В деяких регіонах повітря прогріється до 22 градусів. Проте, вночі літніх показників очікувати вже не варто. Температура коливатиметься на позначці від 4 до 9 градусів з позначкою На Закарпатті температура повітря досягає вересневого максимуму - 24 градуси тепла. Попри це, синоптики прогнозують дощ. До вечора погода нормалізується. Вночі термометр покаже 7-13 градусів вище нуля. Опадів не передбачають. Сонячно має бути на Півночі. Максимальна температура вдень досягне 18 градусів тепла. Вночі температура знизиться до + 4 градусів. Схожий прогноз очікує й киян. Вдень до 17 градусів, а вночі до 5 вище нуля. Без опадів. На Сході температура повітря прогріється це 17-19 градусів тепла. Вночі вона опуститься до 5 - 9 градусів. На Півдні дещо тепліше: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму повітря вдень прогріється до 21-23 градусів. Нічний максимум до 14 градусів тепла. Погода на 8 вересня Пожежна небезпека 8 вересня, у північних та більшості центральних областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Крім цього, під загрозою Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Запорізька та Донецька області, а також тимчасово окупований Крим. Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: розводити багаття випалювати траву та інші рослинні рештки спалювати сміття, будівельні залишки, будь-які відходи Згідно з прогнозами синоптиків, осінь 2022 року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температури. Температурний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді.

Синоптики потішили прогнозом: де буде сонячно і тепло

Читать на русском
Синоптики потішили прогнозом: де буде сонячно і тепло

В більшості регіонів опадів не передбачається

Прогноз погоди в Україні на 8 вересня від синоптиків Укргідрометцентру дає надію на початок “бабиного літа”. Температура повітря коливатиметься в межах 15-24 градусів за Цельсієм. Деякі області накриє дощ, але в більшості погода буде сонячною.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометцентрНа Заході України тепло та без опадів. В деяких регіонах повітря прогріється до 22 градусів. Проте, вночі літніх показників очікувати вже не варто. Температура коливатиметься на позначці від 4 до 9 градусів з позначкою “плюс”. 

На Закарпатті температура повітря досягає вересневого максимуму - 24 градуси тепла. Попри це, синоптики прогнозують дощ. До вечора погода нормалізується. Вночі термометр покаже 7-13 градусів вище нуля. Опадів не передбачають. 

Сонячно має бути на Півночі. Максимальна температура вдень досягне  —  18 градусів тепла. Вночі температура знизиться до + 4 градусів.

Схожий прогноз очікує й киян. Вдень до 17 градусів, а вночі — до 5 вище нуля. Без опадів. 

На Сході  температура повітря прогріється — це 17-19 градусів тепла. Вночі вона опуститься до 5 - 9 градусів.

На Півдні дещо тепліше: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму повітря вдень прогріється до 21-23 градусів. Нічний максимум — до 14 градусів тепла.

Погода на 8 вересня
Погода на 8 вересня

Пожежна небезпека

8 вересня, у північних та більшості центральних областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Крім цього, під загрозою Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Запорізька та Донецька області, а також тимчасово окупований Крим.  

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

  • розводити багаття
  • випалювати траву та інші рослинні рештки 
  • спалювати сміття, будівельні залишки, будь-які відходи

Згідно з прогнозами синоптиків, осінь 2022 року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температури. Температурний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.