Головна
Життя
15:19, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

Цієї осені в Україні очікується тепла і посушлива погода. Середня за сезон температура повітря може бути на 1 °C вищою, порівняно з останніми десятиріччями. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометеорологічний центр. "Такі погодні умови будуть характерні особливо для першої половини осені. Поступово тривалість дня зменшуватиметься, температура повітря, особливо нічна, знижуватиметься, зростатиме кількість затоків арктичного повітря і, відповідно, туманів, похмурих днів, заморозків, мряки. Можливе утворення ожеледі і навіть снігопадів, насамперед в Карпатському регіоні", - йдеться у повідомленні. Отже, погода протягом другої половини осені може бути нестійкою з чергуванням теплих і холодних повітряних мас. Як показують розрахунки світових прогностичних центрів, у роки з Ла-Нінья, в кінці листопада на початку грудня, над територією Європи та України можливі затоки холодного арктичного повітря, як це спостерігалось у 2019, 2020, 2021 роках. Цей період загалом на значній території виявився найхолоднішим протягом року. Розглянутий сценарій не виключає таких подій і у 2022 році. Прогноз погоди на вересень  В цей місяць відбувається поступовий перехід від літніх до осінніх процесів, але це не завадить тому, що погода в перші 30 днів осені буде майже літньою. Очікується, що в цьому році протягом вересня, особливо у його першій половині, на значній території країни ще зберігатиметься літня погода. Середня за місяць температура може бути на 1 °C вищою, ніж протягом останніх 30 років. У південних і східних областях можливий дефіцит опадів, а на заході країни очікується нарешті довгоочікувана волога. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Якою буде осінь 2022 року: прогноз погоди

Читать на русском

Вересень буде теплим

Читать на русском
Якою буде осінь 2022 року: прогноз погоди

Вересень буде теплим

Цієї осені в Україні очікується тепла і посушлива погода. Середня за сезон температура повітря може бути на 1 °C вищою, порівняно з останніми десятиріччями.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометеорологічний центр.

"Такі погодні умови будуть характерні особливо для першої половини осені. Поступово тривалість дня зменшуватиметься, температура повітря, особливо нічна, знижуватиметься, зростатиме кількість затоків арктичного повітря і, відповідно, туманів, похмурих днів, заморозків, мряки. Можливе утворення ожеледі і навіть снігопадів, насамперед в Карпатському регіоні", - йдеться у повідомленні.

Отже, погода протягом другої половини осені може бути нестійкою з чергуванням теплих і холодних повітряних мас. Як показують розрахунки світових прогностичних центрів, у роки з Ла-Нінья, в кінці листопада на початку грудня, над територією Європи та України можливі затоки холодного арктичного повітря, як це спостерігалось у 2019, 2020, 2021 роках. Цей період загалом на значній території виявився найхолоднішим протягом року. Розглянутий сценарій не виключає таких подій і у 2022 році.

Прогноз погоди на вересень 

В цей місяць відбувається поступовий перехід від літніх до осінніх процесів, але це не завадить тому, що погода в перші 30 днів осені буде майже літньою. Очікується, що в цьому році протягом вересня, особливо у його першій половині, на значній території країни ще зберігатиметься літня погода.

Середня за місяць температура може бути на 1 °C вищою, ніж протягом останніх 30 років. У південних і східних областях можливий дефіцит опадів, а на заході країни очікується нарешті довгоочікувана волога.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.