«Львів» обіграв «Олександрію» в стартовому матчі 22-го туру

Матчі 22-го туру Прем'єр-ліги відбудуться 16 -18 квітня.

Забивши першою, «Олександрія» пропустила тричі і поступилася супернику. ФК «Львів» завдяки перемозі відірвався від зони вильоту на три очки.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 16 квітня, матчем ФК «Львів» - «Олександрія» стартувала ігрова програма 22-го туру УПЛ. На поле «Арени Львів» команди вийшли в таких складах:

Львів:Ільющенков, Якимець, Романчук, Махмутович, Бусько, Довгий, Ернест, Альваро, Брикнер, Грисьо, Нич.

Запасні: Костик, Міхобі, Крушинський, Сабіно, Захарків, Лобай, Ременяк, Ренан, Семенів.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бондаренко, Дубра, Бабогло, Пашаєв, Вантух, Дришлюк, Гречишкін, шастати, Устименко.

Запасні: Паньків, Мельник, Стецько, Мишенко, Калюжний, Третьяков, Лучкевич, Банада, Новиков.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі і без небезпечних моментів біля воріт. До середини першого тайму на рахунку суперників на двох були лише два неточних удару «Олександрії». Однак, одна з нечисленних гострих атак завершилася взяттям воріт. На 30-й хвилині Пашаєв прострілив у штрафну «Львова», а Устименко з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку.

Господарі зрівняли рахунок на 39-й хвилині. Ернест виграв позиційну боротьбу у Пашаєва і з близької відстані розстріляв ближній кут. А через чотири хвилини «Львів» вийшов вперед. Після подачі кутового з лівого флангу Брикнер в боротьбі із захисником головою пробив по високій траєкторії. Білик спробував рукою перевести м'яч над поперечиною, але закинув ігровий снаряд у свої ворота.

На 55-й хвилині Альваро відібрав м'яч на своїй половині поля і розігнав контратаку. Потім Альваро відпасував на Ернеста, той перевів на Нича, і форвард «Львова» відправив м'яч у порожні ворота. На 77-й хвилині воротар «Олександрії» відбив удар Ернеста з лівого краю штрафного. Через дві хвилини Махмутович головою замикав подачу з кутового, але влучив у сітку із зовнішнього боку. В кінці матчу «Олександрія» провела кілька атак, проте успіху не досягла.

• «Львів» - «Олександрія» 3: 1 (Ернест, 39, Брикнер, 43, Нич, 55 - Устименко, 30).

Решта матчів 22-го туру УПЛ відбудуться 17 і 18 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і «Донбасу» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги.