«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
«Раз в житті» - це романтична композиція у стилі синті-поп 80-х. Легкий саунд, ліричний настрій, а слова «Я тобою захворів, як буває раз в житті, що лікар не допоможе» — своєрідна відсилка до торішнього хіта співака «Рана».
Щоб вирішити, приймати стероїди чи ні, необхідно уважно дослідити їхній вплив на організм.
Купити стероїди - зараз не є проблемою, але купівля і підбір препаратів для новачків повинен проходити під контролем лікаря або спортивного тренера. Виробники анаболіків в інструкціях до них вказують, які стероїди підходять новачкові, адже самолікування може спричинити побічні ефекти і завдати шкоди здоров'ю.
Підбираючи стероїди для новачків, потрібно пройти так званий курс для початківців. Зазвичай у цей курс включають використання одного або двох стероїдних препаратів протягом обмеженого періоду часу, щоб мати змогу проаналізувати їхню дію на організм людини. Приймаючи стероїдні препарати, слід враховувати всі ризики та побічні дії, тому розпочинати прийом стероїдів слід під наглядом фахівця.
Не рекомендується прийом стероїдів людям, які погано знайомі з силовими тренуваннями. Їм не слід приймати такі сполуки, доки вони не набудуть значного тренувального досвіду і не зможуть максимально використовувати свої природні здібності для нарощування м'язової тканини та сили.
Надзвичайно важливо, щоб будь-який новачок, який хоче розпочати курс стероїдів, провів дослідження у сфері:
І тільки після цього він може прийняти обгрунтоване рішення, приймати стероїди чи ні.
Більшість новачків не поспішають приймати стероїди у вигляді ін'єкцій, віддаючи перевагу використанню пероральних засобів під час початкового курсу. Діанабол, Анавар або Вінстрол вважаються одними з найпопулярніших препаратів у курсі для початківців. Є значні обмеження у виборі анаболічних стероїдів у вигляді таблеток, оскільки багато з них шкідливі для печінки.
Серед ін'єкційних стероїдів вибір ширший. Виробники рекомендують для початківців використовувати Тестостерон, Нандролон, Тренболон і Сустанон 250. Їхні активні інгредієнти мають короткий термін зберігання в організмі та дуже швидко виводяться. Це дає можливість припинити курс і швидко відновитися.
Тестостерон. Складні ефіри дають можливість уповільнити вивільнення тестостерону в системний кровотік. Енантат або ципіонат тестостерону сприяють більш повільному вивільненню тестостерону і мають активний термін придатності близько 2 тижнів. Для швидших результатів рекомендують використання пропіонату тестостерону, але його ін'єкції трохи болючі, тому не завжди підходять для початківців.
Тестостерон ефективний для швидкого нарощування м'язової маси і збільшення сили. Однак також можуть спостерігатися андрогенні побічні ефекти. Тестостерон має сильну тенденцію до перетворення на естроген, тому можливі побічні ефекти, такі як затримка води та гінекомастія. Щоб цього уникнути, рекомендують зв'язку з такими добавками, як Нолвадекс і Провірон.
Нандролон. Діюча речовина препарату - деканова кислота нандролона, дуже схожа за структурою на тестостерон, але містить менше андрогенних компонентів, тому перетворення на естроген також набагато нижче. Він довше зберігається в організмі, і це слід враховувати під час участі в змаганнях.
Вінстрол. Це пероральний стероїд, що сприяє більш послідовному росту м'язів, ніж Діанабол. Вінстрол не перетворюється на естроген, тому не потрібно турбуватися про естрогенні побічні ефекти.
Діанабол. Цей стероїд набув популярності серед новачків завдяки можливості ефективно нарощувати м'язову масу і формувати рельєф тіла. Як і тестостерон, данабол може викликати як андрогенні, так і естрогенні побічні ефекти, тому вживати його можна тільки протягом обмеженого часу.
Перед початком прийому будь-якого стероїдного препарату необхідно проконсультуватися з тренером або спортивним лікарем, пройти медичне обстеження. Призначати курс прийому і дозування може тільки фахівець. Самолікування може зашкодити здоров'ю людини, про це забувати не можна.