"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Ця тварина є одним із головних хижаків Антарктики
Днями під час морського виїзду українські полярники зустріли морського леопарда. Він позував для науковців і навіть показав свою усмішку хижака.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Морський леопард – один з представників сімейства Тюленевих, що зустрічаються у районі станції «Академік Вернадський». Побачивши дослідників із камерами, він навіть трохи попозував для них та показав свою фірмову усмішку.
Але хоч зовні леопард може здатися досить милим, довіряти його усмішці не варто: ця тварина є одним із головних хижаків Антарктики. На відміну від родичів, зокрема тюленів Уедделла, він харчується не тільки крилем чи рибою, а й пінгвінами та інші тюленями. А таку назву отримав через свою хижість та характерні плями на тілі.
Довжина леопарда становить 3-4 метри, а вага 300-400 кг. Завдяки формі тіла та подовженим переднім кінцівкам він швидко плаває у воді, розвиваючи швидкість до 40 км на годину.
“Саме з кінця антарктичного літа (а в Південній півкулі зараз літо) леопардів можна все частіше зустріти поблизу нашого острова. З антарктичної весни до осені околиці «Вернадського» стають «пологовим будинком та дитсадком» для Субантарктичних пінгвінів. Тут народжуються, ростуть і навчаються самостійного життя маленькі пінгвіни. Саме їх біля берегів очікує морський леопард, адже зловити у воді недосвідчене пташеня набагато простіше, ніж дорослу тварину», – розповіли інтересний факт науковці.
Нагадаємо, українські полярники показали дельфінів, які каталися на хвилях від криголама «Ноосфера».
Раніше ми повідомляли, що полярники станції "Академік Вернадський" показали фото закоханих пінгвінів.
Також писали про те, що в Антарктиді встановили новий температурний рекорд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.