Резніков показав українську інноваційну станцію розвідки, яку отримають військові: що про неї відомо

Інноваційна станція радіоелектронної розвідки українського виробництва здатна виявляти ворожі радари, системи ППО та літаки на великій відстані

Рєзніков і РПС-7 Інгул
Рєзніков подякував усім, хто допоміг з проєктом, колаж "Інформатор"

Українські військові отримають інноваційні станції радіоелектронної розвідки РПС-7 Інгул. Їх презентував міністр оборони Олексій Резніков, який раніше анонсував постачання бойових літаків. Ці станції, вироблені в Україні, мають унікальні можливості виявляти ворожі радари, системи протиповітряної оборони та літаки на великій відстані.

Про це повідомив міністр оборони у своєму Twitter-акаунті. За словами Резнікова, зараз станція знаходиться на етапі тестування - здійснюється перевірка ефективності та надійності перед її використанням.

Резніков висловив подяку дизайнерам, спонсорам та підприємствам, які допомогли реалізувати цей проєкт, зазначивши їх внесок у створення інноваційної технології для української армії.

Радіоелектронна розвідка

Радіоелектронна розвідка (РЕР) є невіддільною складовою розвідувальних операцій і відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки та успішності військових дій. Вона вважається найважливішою складовою державної та військової розвідки в багатьох країнах, оскільки забезпечує основний, а часто і єдиний спосіб отримання інформації. За різними оцінками, РЕР добувається від 80 до 90% первинної інформації. Радіоелектронна розвідка може бути класифікована за декількома ознаками.

Перш за все, класифікація може бути здійснена за цільовим призначенням та характером інформації, яку отримують. Це означає, що РЕР може бути спрямована на збір різних типів інформації, включаючи радіозв'язок, радарні сигнали, сигнали систем протиповітряної оборони та інші.

Класифікація також може бути проведена залежно від використовуваних принципів та засобів розвідки. Радіоелектронна розвідка використовує різноманітні методи та технології, такі як приймання, аналіз та обробка сигналів, інтерцептори, радіолокаційні системи, супутникова розвідка та багато інших.

Крім того, радіоелектронна розвідка може бути класифікована за місцем базування або місцеперебуванням засобів розвідки. Це можуть бути стаціонарні станції, розташовані на території країни, мобільні комплекси, що здійснюють розвідку в руху, а також засоби розвідки, розміщені на спеціальних апаратах або безпілотних літальних апаратах.

 

 

Нагадаємо, раніше міністр оборони назвав ключові принципи щодо використання Україною касетних боєприпасів, які наша країна очікує від США. За його словами, їх п'ять.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube