«Арсенал» в Празі розгромив «Славію», «Рома» встояла в матчі з «Аяксом», а «Манчестер Юнайтед» знову переміг «Гранаду», - результати чвертьфінальних матчів Ліги Європи

У півфіналах Ліги Європи зіграють «Вільярреал» - «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед» - «Рома».

«Рома» зруйнувала мрії «Аякса» про європейський трофей. Після нічиєї на своєму полі «Арсенал» забив «Славії» чотири м'ячі.

Про події в матчах Ліги Європи і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У четвер, 15 квітня, відбулися матчі-відповіді 1/4 розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. Паралельно проходили чотири поєдинки.

У Римі на «Стадіо Олімпіко» «Рома» приймала «Аякс». Команди грали в таких складах:

Рома: Лопес, Манчіні, Крістанте, Ібаньєс, Карсдорп, веретена, Діавара, Калафьорі, Мхітарян, Пеллегріні, Джеко.

Запасні: Чіерво, Морікеллі, Вільяр, Дарбо, майоран, Міранте, Педро, Карлос Перес, Сантон, Фузато.

Аякс: Стекеленбург, Клайбер, Тімбер, Мартінес, Тальяфіко, Альварес, Классен, Гравенберх, Антоні, Тадич, Нерес.

Запасні: Кудус, Броббі, Ідрісса, Касанвірджо, Котарскі, Схерпен, Схюрс, Тімбер, Траоре, Еккеленкамп.

«Рома» виграла перший матч на виїзді, і всерйоз розраховувала на успіх за сумою двох зустрічей. Гості взяли м'яч під свій контроль, а «Рома» очікувано пішла в оборону. На 8-й хвилині м'яч побував у воротах «Аякса», проте веретена знаходився в явному офсайді, і арбітр матчу справедливо не зарахував взяття воріт.

«Аякс» у два рази перевищував суперника за часом володіння м'ячем, але створити хоч скільки-небудь гострий момент у команди з Амстердама не виходило. «Рома» грамотно і надійно грала в обороні, не дозволяючи супернику турбувати Лопеса. На 38-й хвилині Тадич намагався намалювати пенальті, але гравцеві «Аякса» пощастило, що арбітр не нагородив його «артистичний талант» жовтою карткою.

Після перерви «Аякс» відкрив рахунок в матчі. На 49-й хвилині Броббі скористався пасом Схюрса зі своєї половини поля, і в дотик перекинув вийшов з воріт Лопеса. «Аякс» потребував у другому голі, і Тадич забив в ворота «Роми». Арбітр спершу гол зарахував, але після перегляду повтору зафіксував фол Тальяфіко на Мхітаряна і скасував своє попереднє рішення.

На 72-й хвилині «Рома» зрівняла рахунок. Калафьорі прострілив, м'яч рикошетом від ноги гравця «Аякса» відскочив в район правої штанги, і Джеко без перешкод пробив у нижній кут.

Забитий «Аяксом» м'яч перекладав би гру в додатковий час. Але «Рома» зовсім не збиралася грати ще 30 хвилин, а вже тим більше вирішувати долю поєдинку в серії післяматчевих пенальті. Тому підопічні Фонсекі тягнули час, але в потрібний момент включали швидкості, і цілком могли забити самі. Фінальний штурм «Аяксу» відверто не вдався, і «Рома» пройшла в чвертьфінал Ліги Європи.

«Манчестер Юнайтед» на стадіоні «Олд Траффорд» приймав «Гранаду». Суперники вийшли на поле в таких складах:

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Ван-Біссака, Туанзебе, Лінделеф, Теллес, Матіч, Погба, Фред, Фернандеш, Грінвуд, Кавані.

Запасні: Грант, Хендерсон, Мата, Рашфорд, Діалло, Джеймс, Вільямс, Ван де Беек, Фіш, Шоу, Еланга, Шорітайр.

Гранада: Сілва, Фульке, Вальєхо, Херман, Нева, Монторо, Гоналон, Кенеді, Еррера, Мачис, Сольдадо.

Запасні: Банаклоче, Фабрега, Перес, Суарес, Пуертас, Діас, Моліна, Руїс, Торренте.

Манкуніанці в першому матчі перемогли 2: 0 і могли відчувати себе досить комфортно. Однак «Манчестер Юнайтед» не збирався будувати оборонні редути біля своїх воріт і на 6-й хвилині відкрив рахунок. Теллес навісив в штрафну, Погба головою скинув в центр, а Кавані у дотик відправив м'яч у кут воріт «Гранади». В атаці у відповідь Еррера головою пробив поруч з дальньою стійкою воріт англійського клубу.

Еррера продовжував проявляти активність, і на 20-й хвилині пробив поруч зі штангою. На 33-й хвилині Фернандеш зловив на ногу пас партнера, але з ходу пробив над поперечиною воріт «Гранади».

«Манчестер Юнайтед» міг забити вдруге, однак спершу Кавані на 56-й хвилині, а потім і Ван де Беек на 59-й пробили повз ворота. Херман на 65-й хвилині вийшов на перспективну позицію, але удар у капітана «Гранади» відверто не вдався, і м'яч пройшов в сторону від воріт.

На 90-й хвилині господарі поля відзначилися вдруге. Правда допоміг їм у цьому гравець «Гранади». Теллес подав з лівого флангу, а Вальєхо головою зрізав м'яч у свої ворота. «Манчестер Юнайтед» двічі обіграв «Гранаду» з однаковим рахунком і тепер в матчах 1/2 фіналу Ліги Європи битиметься з «Ромою»

Іспанська «Вільярреал» після виїзної перемоги в Хорватії приймав «Динамо» (Загреб). Господарі спочатку дозволили «Динамо» деякі вільності, але потім взялися за справу. На 26-й хвилині Чуквуезе головою пробив в штангу воріт «Динамо». А на 36-й хвилині Чуквуезе виступив в ролі асистента, і Пако Алькасер головою відправив м'яч у ворота суперника. Арбітр мав якісь сумніви в правильності взяття воріт, але скориставшись допомогою VAR і переглянувши повтор, підтвердив легітимність голи. На 43-й хвилині Херард Морено зробив рахунок 2: 0, ніж майже зняв питання про переможця двоматчевого протистояння іспанського та хорватського клубів.

У другому таймі хорвати змогли відіграти один м'яч. Оршіч на 74-й хвилині відправив м'яч у ворота «Вільярреала», лише підсолодивши для «Динамо» гіркоту поразки. По черзі обігравши «Динамо» (Київ) і «Динамо» (Загреб) іспанський клуб вийшов до півфіналу Ліги Європи.

Празька «Славія» тиждень тому на останніх хвилинах матчу в Лондоні вирвала нічию у «Арсеналу». Лондонський клуб вирішив не спокушати долю, і практично все вирішив вже в першому таймі. На 18-й хвилині Пепе ударом в кут відкрив рахунок в матчі. А через дві хвилини Якуб Громада порушив правила у власному штрафному майданчику, і Ляказетт ударом з одинадцятиметрової позначки відправив другий м'яч у ворота «Славії». Через три хвилини Сака ударом в ближній кут зробив рахунок 0: 3.

Другий тайм сюрпризів не приніс. На 77-й хвилині Ляказетт оформив дубль, остаточно поховавши надії «Славії» на вдалий результат протистояння. У матчах 1/2 фіналу Ліги Європи «Арсенал» зустрінеться з «Вільярреалом» і виходом у фінал турніру спробує врятувати провальний для себе сезон.

Матчі 1/4 фіналу Ліги Європи, зіграні 15 квітня:

• Рома - Аякс 1: 1 (Джеко, 72 - Броббі, 49), перший матч 2: 1;
  • Манчестер Юнайтед - Гранада 2: 0 (Кавані, 6, Вальєхо, 90 (автогол)), перший матч 2: 0;
  • Вільярреал - Динамо Загреб 2: 1 (Пако Алькасер, 36, Х.Морено, 43 - Оршіч, 74), перший матч 1: 0;
  • Славія Прага - Арсенал 0: 4 (Пепе, 14, Ляказетт, 21, (з пен.), 77, Сака, 24), перший матч 1: 1.

Півфінальні матчі Ліги Європи відбудуться 29 квітня і 6 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результатати поєдинків 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і «Донбасу» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги.