"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Жорсткі формулювання, які містять засудження дій Росії та звинувачення у зневазі до міжнародного права і Статуту ООН спонукала багато держав відмовитися від участі
У Швейцарії, яка приймає Глобальний саміт миру, відмовилися від формулювань підсумкового документа, який мав негативні для України визначення та викликав широкий публічний резонанс. Тепер російську агресію замість відверто називають «війною», є пункт про відновлення територіальної цілісності України та деякі інші суттєві зміни. Жорсткіші формулювання спонукали частину країн відмовитися від участі в саміті.
Як повідомляє «Європейська правда», попередній проєкт комюніке мав багато поступок на користь Кремля. Однак до підсумкового документу внесли положення про:
Варто зазначити, що проєкт рішення саміту, про який йдеться, не є підсумковим і його ще можуть змінити. Водночас корективи, які відбулися, явно на користь України.
Україна сподівається заручитися допомогою міжнародної спільноти, аби чинити тиск на російських окупантів. Для цього 15–16 у Швейцарії планують провести Глобальний саміт миру. Організатори мали намір залучити якомога більше країн Глобального півдня, зокрема Китай та Саудівську Аравію, тому підсумкове комюніке кілька разів коригували так, аби воно створювало найменший опір. Зміни були настільки кардинальними, що зрештою виникли побоювання, що це може зіграти проти інтересів України.
Пекін та Ер-Ріяд відмовилися від участі, водночас станом на початок червня про готовність надіслати делегації заявляли в Індії. Проте в ЗМІ потрапила інформація, що за кілька днів до зустрічі у Швейцарії кількість учасників різко зменшилася: з раніше заявлених 93 до 78. Частина понизила рівень представництва до міністерського. Усього запрошували до участі 160 держав, представників ООН, ЄС, Ради Європи, ОБСЄ, Папу Римського та Вселенського патріарха.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.