Землетруси в Туреччині та Сирії забрали життя вже понад 15 тисяч людей

Читать на русском

Під завалами все ще перебувають люди

Читать на русском
Землетруси в Туреччині та Сирії забрали життя вже понад 15 тисяч людей
Наслідки землетрусу в Туреччині

Під завалами все ще перебувають люди

Станом на 9 лютого число жертв від землетрусів у Туреччині та Сирії вже перевищило 15 тисяч людей. Кількість постраждалих оцінюється в 60 тисяч людей. Наразі рятувальні роботи на місцях трагедій тривають.

Про це розповіли в CNN Turk. Наразі невідомо, скільки людей можуть перебувати під завалами та в небезпечних ділянках. Відомо, що їх може бути дійсно багато. Рятувальники продовжують розбирати уламки будівель та шукати постраждалих.

Так, управління з ліквідації наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій Туреччини (AFAD) заявило, що в країні відомо вже про 12 873 загиблих від стихії. Також понад 60 тисяч людей отримали поранення різної тяжкості. Зупиняти пошукові роботи поки не збираються – під завалами залишаються люди.

Шанси на те, аби знайти живих людей під завалами постійно знижуються. Рятувальні роботи наближаються до 72-годинної позначки. Цей період експерти з надзвичайних ситуацій називають найбільш вірогідним для порятунку часом. Далі шанси вижити в людей під завалами стають дедалі меншими. Рятувальники роблять усе можливе, аби знайти людей якомога швидше.

У Сирії від землетрусу загинули щонайменше 2 992 особи. Рятувальні служби продовжують огляд місць, де сталися руйнування від землетрусу.

Землетруси в Туреччині та Сирії

Стихійне лихо сталося 6-го лютого – у Туреччині зафіксували о 04:17 за місцевим часом в Туреччині, а його магнітуда склала 7,8 балів. Поштовхи від цього чули в Сирії, Іраку, Лівані, на Кіпрі, в Грузії та Румунії. Після першого землетрусу було понад 40 афтершоків. Далі приблизно о 13:30 за місцевим часом знову зафіксували поштовх магнітудою 7,5 балів.

Планетою прокотилася хвиля стихійних лих. Крім масштабних землетрусів, які розійшлися одразу на декілька країн, у Японії повідомили про пробудження одного з вулканів. Вірогідно, землетруси могли стати поштовхом для цього. Раніше ДСНС розповів українцям про правила поведінки під час землетрусу.

Нагадаємо, де в Україні можливий сильний землетрус: коментар експерта.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.