Законопроєкт про мобілізацію: нардепи подали понад 4 тисячі правок до другого читання

Читать на русском

Правки в законопроєкт вноситимуть у порівняльну таблицю до кінця тижня

Читать на русском
Законопроєкт про мобілізацію
До другого читання мобілізаційного закону подали загалом понад 4 тисячі правок

Правки в законопроєкт вноситимуть у порівняльну таблицю до кінця тижня

21 лютого закінчився термін подачі депутатських правок і пропозицій до другого читання проєкту закону про мобілізацію. Народні депутати ВР подали понад 4000 правок до цього законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку". До кінця тижня нові правки вноситимуть у порівняльну таблицю.

Про це повідомив секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки, полковник Служби безпеки Роман Костенко у коментарі Укрінформу. За його словами, 500 правок подавались вручну.

"До законопроєкту (№10449 - ред.) про мобілізацію подали 3776 правок в електронному режимі. Також подавали вручну – це ще орієнтовно 500 правок. До кінця тижня їх вноситимуть у порівняльну таблицю",  – зазначив Костенко.

Законопроєкт про мобілізацію

7 лютого Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію. За це рішення проголосували 243 депутати. За словами глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, до другого читання будуть переглянуті деякі положення контроверсійного документа. Основний акцент зроблять на трьох питаннях: служба людей з інвалідністю та тих, хто за ними доглядає, відстрочка для аспірантів-контрактників та блокування рахунків ухилянтів. Водночас деякі норми проєкту не мають підтримки у парламенті.

Пізніше нардеп з “Голосу” Ярослав Железняк заявив, що за відповідний законопроєкт можуть проголосувати до кінця лютого, підписати на початку березня, а вступити в дію він може вже на початку квітня. Втім, велика кількість поданих правок може сповільнити процес розгляду.

Провідні бізнес-асоціації України закликали владу внести зміни до законопроєкту про мобілізацію. Вони кажуть, що нові норми можуть завдати додаткового удару по економіці держави. Український уряд закликають до діалогу з бізнесом.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Вже довгий час ми чуємо про потребу у 500 000 мобілізованих. Проте, що насправді думає про цю цифру ветеран війни, Юрій Гудименко, та щодо необхідних для цього 500 мільярдів гривень? Долучайтеся до нашого відео, щоб отримати обґрунтовані відповіді та зрозуміти суть цього питання.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.