Міноборони разом з Мінцифри концентрують зусилля на розробці електронного кабінету
Міністерство оборони України надалі активно працює над створенням електронного кабінету військовозобов'язаного у співпраці з Міністерством цифрової трансформації. Однак у новому додатку Міноборони, який має назву "Армія+", функції відправлення електронних повісток не передбачено. Цей застосунок розроблено спеціально для людей, що вже проходять службу на передовій та беруть участь у бойових діях.
Про це розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко під час телемарафону. Вона наголосила на цільовій аудиторії додатка.
"Армія+" – це додаток для військовослужбовців. Це люди, які вже виборюють свободу на лінії бойового зіткнення, на фронті. Тому електронні повістки не можуть відправлятися військовослужбовцям, оскільки вони вже мають статус і безпосередньо здійснюють задачі на фронті", – пояснила вона.
Вона пояснила, що він призначений для тих, хто вже залучений до захисту країни та виконує завдання на фронті. Отже, можливість надсилання електронних повісток через цей застосунок військовослужбовцям не є актуальною, адже їх статус та обов'язки вже чітко визначені.
Паралельно, Міноборони разом з Мінцифри концентрують зусилля на розробці електронного кабінету, що має полегшити військовозобов'язаним процес оновлення персональних даних, мінімізувати необхідність відвідування відповідних установ та забезпечити можливість виконання цих дій онлайн. Черногоренко висловила оптимізм щодо швидкого представлення цього рішення, що зробить процедуру актуалізації даних максимально зручною та ефективною для військовозобов'язаних.
Мінстратегпром оновило критерії для бронювання людей, що залучені до оборонно-промислового комплексу. Про це повідомляє 21 лютого РБК-Україна з посиланням на пресслужбу відомства.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Вже довгий час ми чуємо про потребу у 500 000 мобілізованих. Проте, що насправді думає про цю цифру ветеран війни, Юрій Гудименко, та щодо необхідних для цього 500 мільярдів гривень? Долучайтеся до нашого відео, щоб отримати обґрунтовані відповіді та зрозуміти суть цього питання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.