"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Німецькі експерти Бундестага заявили, що наявність військ НАТО в Україні не гарантує війни Альянсу з рф
В Німеччині вважають, що перебування військ НАТО в Україні не призведе до війни з рф. Згідно з висновками вчених Бундестагу, якщо одна країна-член НАТО візьме участь у конфлікті, це не означає автоматичне залучення Альянса у війну. Німці вважають, що держава НАТО, яка відправить війська в Україну, сама стане стороною конфлікту.
Про це йдеться у звіті ARD з посиланням на агенство DPA. Наукові служби Бундестагу відзначили, що розміщення сухопутних військ однієї з країн НАТО в Україні не змусить інших членів Альянсу стати учасниками війни проти росії.
"Якщо країна-член НАТО діє самостійно - тобто поза рамками вирішеної операції Альянсу і поза структурами військового командування НАТО, - ні Альянс в цілому, ні інші держави-партнери не стають сторонами конфлікту", - йдеться в аналізі німецьких вчених.
Раніше видання Bloomberg із посиланням на анонімних чиновників повідомило, що заяви президента Франції про можливість відправки військ до України розгнівали чиновників США, які вважають, що такий крок може спровокувати зіткнення з росією. Канцлер Німеччини Олаф Шольц вже заявив, що не буде висилати жодного німецького солдата до України, але підтвердив зростаючу допомогу Києву.
З кінця лютого 2024 року президент Франції Еммануель Макрон несподівано почав висловлювати тези про можливість висилки іноземних військ до України. У заяві 14 березня він вказав, що відповідальність за цей крок буде лише за росією, якщо Франція вирішить відправити своїх солдатів до України. Пізніше Макрон пояснив, що його заява має стимулювати Європу надавати більшу допомогу Україні.
Президент Володимир Зеленський вважає, що така позиція Макрона пов'язана з розумінням справжньої природи диктатора росії, володимира путіна. Загалом п'ять країн НАТО допускають відправку своїх військових в Україну: це Нідерланди, Естонія, Литва, Латвія та Канада. Ці країни підтримали ідею президента Франції Еммануеля Макрона і розглядають можливість відправки в Україну військових фахівців. Планується, що вони виконуватимуть допоміжні функції, такі як навчання українських військових, передача знань і досвіду без залучення до бойових дій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.