«НАТО ніколи не обіцяло Україні членство по підсумках мирних переговорів по Росії»
"Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими."
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
У головній ролі — неймовірна танцівниця Тасір, чий професіоналізм та майстерність рухів створюють магнетичну атмосферу. Тасір відома співпрацею з Ріанною, Карді Бі, Крісом Брауном, Ашером та багатьма іншими світовими знаменитостями.
Україна просить союзників про допомогу у захисті від ракетних обстрілів російської армії
28 березня 2024 року в штаб-квартирі НАТО відбулося надзвичайне засідання Ради Україна — НАТО на рівні послів. Воно було скликане за ініціативою української сторони. Причиною засідання стали ракетні обстріли росії української критичної інфраструктури.
Як повідомила Місія України при НАТО, міністр оборони України Рустем Умєров особисто поінформував союзників про наслідки російських атак та запроваджені заходи реагування в Україні. Він звернувся до держав-членів НАТО з проханням про надання додаткових систем протиповітряної оборони та протиракетної оборони разом з ракетами для їхнього застосування. Це необхідно для захисту українських міст і громадян від подібних нападів, підкреслено в повідомленні.
Раніше ми повідомляли про авіабомбардування Харкова російськими силами, що спричинило осуд на міжнародному рівні. Союзники кваліфікували ці атаки як свідчення геноциду.
Начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов повідомив, що 27 березня окупанти вдарили по Харкову авіабомбами. Це сталося вперше з 2022-го року.
Цей російський обстріл прокоментував президент України Володимир Зеленський. Він підтвердив, що окупанти скинули авіабомби на місто. Крім того, президент наголосив на важливості посилення української протиповітряної оборони, а також прискорення передачі винищувачів F-16.
Разом з цим російська пропаганда розповсюджує неправдиву інформацію про буцімто можливий наступ на Харків. Центр протидії дезінформації РНБО закликає не довіряти подібним повідомленням. За їхніми даними, інформація про наступ на Харків є частиною ворожої кампанії "пропаганди страху" та не має підґрунтя в реальності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.