Дніпропетровська область отримала велику партію генераторів з Німеччини, - Валентин Резніченко

Читать на русском

Їх встановлюватимуть у пунктах незламності, лікарнях, соціальних установах

Читать на русском
Дніпропетровська область отримала велику партію генераторів з Німеччини, - Валентин Резніченко
Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко

Їх встановлюватимуть у пунктах незламності, лікарнях, соціальних установах

Німецька земля Північний Рейн-Вестфалія передала Дніпропетровській області 370 генераторів. Їх встановлюватимуть у пунктах незламності, лікарнях, соціальних установах. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.

“Німецька земля Північний Рейн-Вестфалія передала нашій області 370 генераторів. Сьогодні приїхала перша партія - 264. Наступного тижня чекаємо решту.  Наші громади встановлюватимуть генератори у пунктах незламності, лікарнях, соціальних установах. Дякую німецьким партнерам за підтримку. Разом ми сильніші”, - написав Валентин Резніченко. 

Що цьому передувало

В п'ятницю, 16 грудня, через ракетні удари по енергетичній інфраструктурі в Україні ввели режим надзвичайної ситуації. Це вже 9 цілеспрямована терористична ракетна атака росії на енергосистему України. В "Укренерго" розповіли, що режим надзвичайної ситуації ввели тільки для учасників ринку електроенергії, відповідно до вимог “Правил ринку електроенергії”. Він стосується виключно ринкових операцій.

Наразі по всій території України діє режим аварійних відключень. Зважаючи на те, що це вже 9 хвиля ракетних ударів по енергетичних об’єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше. Пріоритетно електроенергію будуть подавати на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об’єкти теплопостачання, очисні споруди.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.