Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Україні ще не почався блекаут
Зранку 16 грудня відбулася чергова ранкова ракетна атака на енергосистему України. Вона призвела до пошкоджень на об’єктах енергосистеми на півдні, сході та у столичному регіоні. Під ударом опинилися Київ, Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Харківська області. Детально про наслідки ударну розповіли в Мінреінтеграції.
Так, "Укренерго" оголосило про надзвичайну ситуацію в енергосистемі. В Україні поновили ведення аварійних відключень в усіх областях. У багатьох регіонах виникли проблеми з водопостачанням та опаленням. У Харкові, Києві, Дніпрі призупинили метро й обмежили роботу міського електротранспорту.
"Водночас це не означає, що почався блекаут. Очікується, що в столиці метро запрацює вже ввечері 16 грудня. Також протягом найближчого часу будуть поновлюватись і водопостачання й опалення", - йдеться в повідомленні.
УЗ через пошкодження енергетичної інфраструктури заявила про затримки поїздів. 12 рейсів прямують із затримками в понад годину, 8 рейсів затримуються в межах години.
Проте, 26 поїздів продовжують курсувати за графіком. Жоден рейс далекого сполучення не скасували. Якщо людина пропускає свій рейс через тривогу – їй пропонують їхати наступним із тим же квитком. Працюють резервні тепловози, вони підстраховують на знеструмлених ділянках.
"37 вокзалів країни було знеструмлено, але вони продовжують працювати у штатному режимі на генераторах, приймають пасажирів, також виконують роль пунктів обігріву", - добавили в Мінреінтеграції.
В п'ятницю, 16 грудня, через ракетні удари по енергетичній інфраструктурі в Україні ввели режим надзвичайної ситуації. Це вже 9 цілеспрямована терористична ракетна атака росії на енергосистему України. В "Укренерго" розповіли, що режим надзвичайної ситуації ввели тільки для учасників ринку електроенергії, відповідно до вимог “Правил ринку електроенергії”. Він стосується виключно ринкових операцій.
Наразі по всій території України діє режим аварійних відключень. Зважаючи на те, що це вже 9 хвиля ракетних ударів по енергетичних об’єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше. Пріоритетно електроенергію будуть подавати на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об’єкти теплопостачання, очисні споруди.
За словами директора Центру досліджень енергетики Олександра Харченка, ця ситуація означає, що немає технічної можливості забезпечити світлом близько 50% споживачів. Зокрема, й критичну інфраструктуру.
"Тобто немає можливості ні виробити більше енергії, ні транспортувати її", - сказав він.
Якщо коротко, це означає аварійні відключення електроенергії по всій Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.