“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
В Конституційному суді заперечують, що робота суду заблокована
Робота Конституційного суду України не заблокована. Суд відновить проведення пленарних засідань відразу після завершення лікування суддів.
Про це йдеться в заяві КСУ,- передає Ынформатор .
Останнім часом в засобах масової інформації систематично з'являються повідомлення щодо блокування роботи Конституційного Суду окремими суддями, щоб унеможливити проведення його пленарних засідань.
В КСУ відзначили, що на сьогодні зафіксовані окремі діагностування захворювання на COVID-19 у кількох суддів, і з метою недопущення поширення захворюваності, більшість суддів Конституційного Суду України знаходяться на самоізоляції і працюють дистанційно.Зазначене зумовило відсутність кворуму для розгляду справ, що призвело до їх відкладення.
У суді звертають увагу, що, перебуваючи на самоізоляції, судді продовжують вивчати і опрацьовувати матеріали справ до розгляду їх на засіданні суду.
«Ніяких письмових або усних повідомлень від суддів Конституційного суду про відмову брати участь в розгляді будь-яких справ немає. Відразу після завершення лікування і при наявності кворуму робота Конституційного суду України буде відновлена в повному обсязі», - сказано у повідомленні.
Нагадаємо, 12 листопада в КСУ зафіксували випадки зараження на коронавірус.Судді перейшли на дистанційну роботу.
Колегія суддів Вищого антикорупційного суду України 17 листопада скасувала перший обвинувальний вирок,прийнятий в жовтні минулого року. Цим вироком суддя у відставці була визнана винною у ненаданні декларації.
Відзначимо, українська громадськість досі «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .