У США до лікарні потрапила рекордна кількість дітей із COVID-19 через штам «Омікрон»

Але діти становлять невеликий відсоток госпіталізованих із COVID-19

У США до лікарні потрапила рекордна кількість дітей із COVID-19 через штам «Омікрон»

У США через сплеск нового штаму «Омікрон» до лікарень госпіталізували рекордну кількість дітей із COVID-19. За словами експертів, така ситуація утворилася через те, що більшість молодих людей не вакциновані.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на АР.

Протягом тижня з 22 по 28 грудня до лікарень з коронавірусом щодня надходило в середньому 378 дітей віком 17 років та молодше. Це на 66% більше, ніж тижнем раніше. Попередній максимум за час пандемії був на початку вересня, коли в середньому госпіталізували 342 діти на день.

При цьому діти, як і раніше, складають невеликий відсоток госпіталізованих з COVID-19. У середньому у грудні щодня доставляли до лікарні близько 10 200 людей різного віку.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу «Омікрон» виявили у понад 100 країнах світу.

Також ми розповідали, що робити, щоби не заразитися штамом коронавірусу «Омікрон».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити