«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Але діти становлять невеликий відсоток госпіталізованих із COVID-19
У США через сплеск нового штаму «Омікрон» до лікарень госпіталізували рекордну кількість дітей із COVID-19. За словами експертів, така ситуація утворилася через те, що більшість молодих людей не вакциновані.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на АР.
Протягом тижня з 22 по 28 грудня до лікарень з коронавірусом щодня надходило в середньому 378 дітей віком 17 років та молодше. Це на 66% більше, ніж тижнем раніше. Попередній максимум за час пандемії був на початку вересня, коли в середньому госпіталізували 342 діти на день.
При цьому діти, як і раніше, складають невеликий відсоток госпіталізованих з COVID-19. У середньому у грудні щодня доставляли до лікарні близько 10 200 людей різного віку.
Нагадаємо, новий штам коронавірусу «Омікрон» виявили у понад 100 країнах світу.
Також ми розповідали, що робити, щоби не заразитися штамом коронавірусу «Омікрон».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.