Мені дуже хотілося створити пісню, під яку можна гуляти Києвом, дивитися на його вулиці, закохуватись у нього ще більше, знімати красиві моменти життя, відчувати його ритм, світло й душу.
Повністю вакциновані від COVID-19 туристи зможуть в'їжджати до країни без самоізоляції
Словаччина змінює умови в'їзду для невакцинованих від COVID-19 туристів. З 9 липня після в'їзду до країни потрібно буде відбути двотижневий карантин.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Slovak Spectator .
Туристи, які не отримали COVID-щеплень, повинні будуть зареєструватися в онлайн-формі eHranica і надати підтвердження реєстрації при перетині кордону. Після цього їм необхідно буде перебувати на двотижневому карантині.
Але щоб не проходити самоізоляцію можна здати ПЦР-тест через п'ять днів після прибуття, і, якщо він буде негативним, можна припиняти карантин.
Повністю вакциновані від COVID-19 туристи зможуть уникнути проходження самоізоляції. Можна буде просто показати сертифікат про вакцинацію при перетині кордону.
Крім того, від проходження карантину звільняють дітей 12-18 років у разі COVID-вакцинації батьків.
Нагадаємо, раніше Словаччина змінила порядок пропуску українців через кордон. Деякі пункти пропуску на кордоні з Україною були закриті.
Крім того, Польща змінила правила в'їзду для українців на свою територію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .