"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У Німеччині середня зарплата українців сягає 1 334 євро на місяць
Нещодавнє дослідження міграційної платформи EWL проливає світло на рівень заробітної плати українських біженців за кордоном. Результати чітко демонструють, що трудові мігранти в Німеччині та Нідерландах отримують значно більшу винагороду за свою працю, порівняно з тими, хто залишився в Україні.
У Німеччині середня зарплата українців сягає 1 334 євро на місяць. Більше половини (54%) наших співвітчизників, які там працюють, заробляють від 1 500 до 1 999 євро чистими на місяць, тоді як лише 22% отримують менше 500 євро.
У Нідерландах ситуація схожа: середня зарплата українців становить 1 104 євро. Приблизно 25% мігрантів заробляють від 1 000 до 1 499 євро, тоді як ще 25% отримують менше 500 євро.
Ці цифри значно контрастують із середньою зарплатою в Україні, яка становить лише 19 тисяч гривень.
Окрім вищих доходів, дослідження також показало, що 70% українських мігрантів у Німеччині та 73% у Нідерландах оцінюють своє фінансове становище як "середнє".
Важливо зазначити, що значна частина опитаних висловила високий інтерес до професійних курсів, що свідчить про їхнє прагнення поліпшити свої кваліфікаційні навички та зростати кар'єрно.
Цікаво, що 63% українців у Німеччині та 81% у Нідерландах користуються місцевою фінансовою підтримкою.
Директорка з міжнародного розвитку Міграційної платформи EWL Міхаліна Селевич підкреслила, що майже половина респондентів в обох країнах (47% у Німеччині та 48% у Нідерландах) стверджують, що їм було б цікаво відвідувати курси для підвищення професійної кваліфікації, оплачуючи їх самостійно або розділяючи кошти з роботодавцями.
"Це свідчить про високу мотивацію українських мігрантів та їхнє прагнення до кращого життя", - йдеться у заяві Селевич.
З понад 1,65 мільйона українців, які знайшли прихисток у Німеччині, лише 20% працевлаштовані. Знайти роботу без знання німецької складно, але можливо. Деякі підприємства пропонують гідну зарплату (від 12,41 євро/год).
Українцям часто пропонують роботу на складах, заводах або в сільському господарстві, де німецька не є обов'язковою. Середня зарплата на таких підприємствах становить 2,6 тис. євро. Це більше, ніж базовий соцпакет (563 євро/міс. для самотніх).
Нагадаємо, у 2023 році близько 5 900 українців отримали паспорти ФРН. Це число становить лише 3% від усіх натуралізацій за даний період.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.