Три роки без романтики. Сергій Лазановський | Ridnyi мріє про кохання з першого погляду

Сергій Лазановський дав ексклюзивне інтерв'ю спеціально для Інформатор-Україна про кохання, друзів та новий вайб.

Сергій Лазановський
Найголовнішим у стосунках для артиста - довіра. На фото з Надею Дорофєєвою

Молодий український співак, переможець "Голосу країни" Сергій Лазановський | RIDNYI наразі активно випускає нові пісні і з кожним днем підкорює дедалі більшу кількість шанувальників. Нещодавно артист презентував експериментальний для себе трек "Важливо" про прості цінності життя. Інформатор-Україна ексклюзивно поспілкувався з артистом і дізнався, що найцінніше у житті Сергія, який він у стосунках та чому наважився на експеримент у творчості. 

- Сергій, що для вас важливо у житті, у стосунках?

- Найголовніше – це довіра. І той вогник, який виник при першій зустрічі з людиною, залишити на все життя. І щоб у стосунках бути і друзями, і коханцями, і спорідненими душами. Авжеж не обійтися без моральної підтримки та взаємності. 

- Як це поняття змінилось за останні півтора роки?

- Наразі складно сказати, адже в романтичних стосунках я не був вже три роки. А щодо дружніх – я радий, що моє коло близького спілкування не змінилося. Це люди, які перевірені часом і щодо них поняття ніякі не змінилися.

- Яка дівчина підкорить твоє серце?

- У мене немає певних ідеалів, яким дівчина має відповідати. Все залежить від ситуації тут і зараз. Емоцій, людей поруч, мого морального стану, та водночас її. Це може бути просто випадкова зустріч на вулиці, яка закохає мене з першого погляду. Ось в це я вірю. Щодо зовнішності – ну якщо обирати між блондинками та брюнетками, то більше захоплюють брюнетки.

- Який ти у стосунках, чи романтик?

- Я буваю абсолютно різним. І романтиком, і тим чоловіком з розповідей для психологів, який лежить у ліжку цілими днями та нічого не робить (сміється-ред.)

Сергій з продюсеркою Іриною Батюк.
Сергій з продюсеркою Іриною Батюк.

Єдиний мій трек, який я нескінченно слухаю на повторі

- Нещодавно ви випустили трек саме про близьких, коханих і рідних...

- Так, це трек називається "Важливо". Його написала моя продюсерка Ірина Батюк, а ми з саундпродюсером Романом Калином вже підключилися на стадії оформлення. Ця композиція одразу запала мені в душу. Зізнаюся, що це єдиний мій трек, який я нескінченно слухаю на повторі.

Щодо сенсу – ми вирішили, що не вистачає в творчості ось такої життєвої пісні про буденні цінності. Про них також важливо говорити, адже це фундамент нашого життя, особливо зараз – воєнного. Тому я радий, що ми її випустили. Такі треки, як «Важливо», потрібні. Цим треком ми нагадуємо про найважливіше: час для рідних. Ми часто забуваємо про елементарні речі: зателефонувати близьким серцю людям та спитати як справи.

- Кліп знімали на Івано-Франківщині, чому саме там? 

- Я наразі проживаю в Івано-Франківську, як і більшість членів моєї творчої команди, тому вирішили з PILOTS PRODUCTION знімати саме тут. У нас багато гарних та яскравих локацій на натурі, ми обрали ті, де ще не знімали. Вийшло доволі вайбово та колоритно.

- Як пройшли зйомки: що було найцікавіше та що найважче?

- Це одні з найлегших зйомок в моєму житті. Все минуло на одній хвилі. Локаціями для кліпу став стадіон «Рух», яблуневий сад та комплекс «Клубне містечко». Вайбували та кайфували від кожної хвилини знімань. Щодо цікавих моментів – під час зйомок у саду ми не знали, що поруч є корівня. Авжеж, під час зйомок рогату худобу випустили пастися. А вони без проблем гуляють в цьому саду. Ми закінчили раніше, але могли би бути кадри, де ми стоїмо та граємо з музикантами серед корів. Зараз навіть трішки жалкую, що цього не сталося. 

- Чи є вже цілі на майбутнє? 

- Залюбки б співав треки у подібному стилі, як «Важливо». Проте це більш спокійна музика, якою складно донести вагомі сенси, до прикладу, нагадувати людям, що війна не закінчилася. Тому я не відмовляюся від воєнної тематики, мотиваційні пісні для наших захисників обов’язково в мене ще будуть. 

 

Нагадаймо, Сергій з дитинства хотів займатися вокалом, але взявся за музичну кар’єру у 2020 році. До того Сергій був актором театру, а також ведучим на телебаченні. У 2020 році спільно з Іриною Батюк, Сергій написав сольну пісню «У небі». З нею співак поїхав на польський фестиваль Carpatia Festival, де зайняв 3 місце.

В кінці 2020-го року Сергій випустив перший альбом «Логін:Україна. Пароль:Пісня», в якому осучаснив улюблені мільйонами українців народні пісні. У 2021 творчий шлях Лазановського продовжився на телешоу «Голос країни-11». Після перемоги на проєкті артист продовжив сольну кар'єру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатись на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube