Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Україна звернулася до ЄС та посольства Польщі щодо імпорту товарів
Міністерство закордонних справ України передало посольству Польщі та представництву Європейського Союзу в Україні ноти. В цих зверненнях йдеться про категоричну неприйнятність ситуації щодо обмежень на імпорт української аграрної продукції.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко. За його словами, обмеження, які ухвалила низка країн, не відповідають Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Крім того, ці обмеження не відповідають нормам Єдиного ринку ЄС.
Олег Ніколенко підкреслив, що існують всі правові підстави, щоб негайно відновити експорт української аграрної продукції до Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини та Болгарії. Водночас немає перешкод для транзиту усієї української продукції в інші країни як у межах, так і поза межами Європейського Союзу.
Міністерство закордонних справ України закликає міжнародних партнерів знайти збалансоване рішення на основі законодавства Європейського Союзу. Також варто враховувати й Угоду про асоціацію України з ЄС.
"Лише так можна спільно успішно протидіяти російській повномасштабній агресивній війні проти України та вже зараз зміцнювати Єдиний ринок ЄС, учасником якого стане Україна", – переконаний речник МЗС України.
Слід нагадати, що Румунія, Польща, Угорщина, Словаччина та Болгарія запровадили обмеження на імпорт української агропродукції через незадоволення своїх фермерів. Річ у тому, що через дешевшу продукцію з України чимало аграріїв інших держав зіткнулися зі збитками, не витримавши конкуренцію. У Румунії зазначили, що "компенсації, отримані від Європейської комісії, не можуть покрити загальну вартість завданих румунським аграріям збитків".
У Європейському Союзі зробили заяву щодо ситуації з обмеженнями на українську аграрну продукцію. Виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс заявив, що ЄС надасть пакет підтримки 100 мільйонів євро країнам, фермери яких постраждали від збільшення об'ємів українського імпорту. Також ЄС хоче досягнути скасування обмежень на українську продукцію, які ухвалили п'ять країн (Румунія, Польща, Угорщина, Словаччина та Болгарія).
Також повідомлялося, що Польща хоче продовжити заборону на імпорт переліку агропродукції з України з кінця червня цього року до кінця грудня. Міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус зазначив, що польський уряд розглядає різні варіанти, щоб захистити польський ринок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.