“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Представники Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Болгарії не змогли дійти єдиної думки – Новини світу
Сьогодні, 25 квітня, відбувся третій раунд переговорів між заступником голови Єврокомісії Валдісом Домбровскісом та єврокомісаром з питань сільського господарства Янушем Войцеховським з міністрами сільського господарства п'яти країн ЄС (Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Болгарії). На зустрічі вони обговорювали питання імпорту зерна з України. На жаль, досягти домовленостей їм не вдалося.
Домбровскіс заявив, що переговори на цьому не закінчились. Вони продовжаться і надалі, але вже на технічному рівні. Представники країн повинні надати свої вимоги та докази у формі статистики. І це буде "конструктивний підхід, що базується на фактах".
"Потрібно швидко виробити спільний підхід ЄС до цих питань, уникати односторонніх рішень і заборон, які загрожують цілісності внутрішнього ринку", – зазначили у Єврокомісії.
ЄК готова погодитися на розширення переліку товарів, заборонених до ввезення з України, але навряд чи збільшить суму понад 100 млн євро підтримки аграріїв. До того ж є побоювання, що такі односторонні блокади посилять наративи РФ.
П'ять країн ЄС, що межують з Україною, в одностронньому порядку заборонили імпорт агропродукції задля захисту інтересів місцевих виробників. Тож українська сторона вимушено запровадила дзеркальні обмежувальні конвенції.
У справу втрутилась Єврокомісія, яка пообіцяла фермерам Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Болгарії виділити 100 млн євро підтримки. Проте навіть після цього країни не змогли дійти домовленостей з імпорту зерна. Своє рішення вони мотивують занадто малою сумою дотації.
За оцінкою Єврокомісії на кінець березня, фермери з Польщі, Румунії, Угорщини, Болгарії та Словаччини втратили 417 млн євро від напливу дешевшого українського зерна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.