Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У ЄС зробили важливу заяву щодо постачання агропродукції з України
Європейська комісія домовилася з п'ятьма країнами щодо постачання аграрної продукції з України. Йдеться про Болгарію, Угорщину, Польщу, Румунію та Словаччину.
Про це повідомив виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс. За його словами, вдалося відкликати односторонні заходи Польщі, Словаччини, Болгарії та Угорщини. Нагадаємо, що ці країни раніше обмежували постачання зерна та іншої продукції з України. Серед причин називали те, що їхні фермери зіткнулися зі збитками: адже дешевші товари з України мали більший попит.
За словами Валдіса Домбровскіса, угода з Україною передбачає:
"Ми діяли, щоб розв'язати проблеми як фермерів у сусідніх країнах ЄС, так і в Україні", – зазначив віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс.
Національний банк України прогнозує, що експорт аграрної продукції у другому кварталі 2023 року може зменшитися на 200 мільйонів доларів. Заступник голови Національного банку України Сергій Ніколайчук також додав, що цей прогноз враховує ризики з обмеженнями на постачання інших країн.
Також повідомлялося, що Польща може продовжити заборону на імпорт переліку агропродукції з України з кінця червня цього року до кінця грудня. За словами міністра сільського господарства Польщі Роберта Телуса, польський уряд розглядає різні варіанти, щоб захистити польський ринок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.