К - комунікація. Twitter на всі медійні запити відтепер відповідає емодзі фекалій

Читать на русском

Після кількох місяців мовчання Twitter знову почав розмовляти із журналістами. Щоправда, у трохи дивній манері

Читать на русском
Twitter знову почав розмовляти із журналістами
Twitter знову почав розмовляти із журналістами

Після кількох місяців мовчання Twitter знову почав розмовляти із журналістами. Щоправда, у трохи дивній манері

Отримати інформацію про нескінченні звільнення працівників, часті масштабні збої або позови від партнерів за неоплачені рахунки, рекламу канабісу, послуги та оренду в компанії Twitter навряд чи вийде. Відтепер на всі медійні запити, спрямовані на спеціальну скриньку Тwitter автоматично малює ... какашку.

Новину в неділю,19 березня, повідомив новий власник соцмережі Ілон Маск. Виявилось, що це не жарт -  відповідь дійсно приходить миттєво, якщо написати на пошту press@twitter.com.

К - комунікація. Twitter на всі медійні запити відтепер відповідає емодзі фекалій 1

 

Дізнатися у компанії про те, чи назавжди це нововведення поки не вдалося нікому.

Як відомо, невдовзі після приходу Маск звільнив майже всю PR-команду Twitter. З початку масових скорочень компанія майже не відповідає на прохання ЗМІ про коментар. До слова, у Tesla, іншої компанії мільярдера, взагалі немає PR-відділу.

Звільнення у Twitter

Під час першого раунду звільнень у компанії звільнили 200 співробітників або близько 10% від тих майже двох тисяч працівників, які  працювали у Twitter.

Скорочення торкнулися менеджерів із продуктів, спеціалістів із обробки даних та інженерів, які працювали над машинним навчанням і надійністю сайтів, що допомагає підтримувати різні функції Twitter онлайн.

Команда з питань інфраструктури монетизації, яка підтримує сервіси, за допомогою яких Twitter заробляє гроші, була скорочена до менш ніж восьми осіб із 30.

Звільнення відбулися через тиждень після того, як компанія ускладнила спілкування співробітників Twitter між собою. Внутрішню службу обміну повідомленнями компанії Slack було виведено в автономний режим, що завадило співробітникам спілкуватися один з одним або шукати дані компанії.

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що Маск збирається прибрати довічний бан у Twitter. Інформаційна політика Ілона в соцмережі викликає серйозні зауваження й острах у експертному середовищі. А в адміністрації президента США Джо Байдена обговорювали питання щодо того, чи слід США піддати деякі з компаній Ілона Маска перевіркам національної безпеки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.