У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
На подібні матеріали діятимуть обмеження
15 лютого Twitter офіційно став першою соціальною мережею, де можна розповсюджувати рекламу канабісу. Щоправда, автори реклами мають надати відповідні ліцензії. Крім цього, рекламу заборонено розповсюджувати поза юрисдикцією ліцензії чи для користувачів, молодших 21 року.
Про це повідомили в Reuters. За офіційною заявою, «конопляні компанії» у разі виконання всіх умов можуть розміщувати на платформі рекламу канабісу. Проте, аби не порушувати законодавство США, розповсюджувати рекламу вийде тільки там, де подібну торгівлю дозволено.
Перш за все, компаніям потрібно мати ліцензію на таку торгівлю. Далі потрібно пройти процес затвердження. Поширювати рекламу можна тільки на юрисдикції, де компанії мають ліцензію на діяльність. Також заборонено розповсюджувати подібний контент на користувачів, молодших 21 року – такий вік вважається повноліттям у США.
Раніше Twitter дозволяв рекламу в цьому напрямку тільки деяких продуктів з CBD (канабідіолом). При цьому, інші платформи, разом із Facebook, Instagram і т.д. дотримуються повної заборони реклами канабісу. Марихуана все ще залишається забороненою на федеральному рівні.
У деяких компаніях з продажу канабісу та медичної марихуани ситуацію з Twitter уже прокоментували. Вони вважають це «досить великою перемогою». Зміни, запропоновані платформою, були швидко змінені. У декількох штатах уже встигли запустити перші рекламні кампанії.
Останнім часом все більше штатів США дозволяють продаж рекреаційного канабісу. Наразі таку практику застосували в 21 штаті. Інші країни світу також приєднуються до ініціативи. До прикладу, у 2021 році Мальта стала першою країною ЄС, яка легалізувала вирощування та володіння канабісом для власного використання. Звичайно, розповсюдження його все ще карається.
У червні 2022 року в Україні знову зареєстрували законопроєкт про легалізацію медичного канабісу. Раніше його підтримав Кабмін. У МОЗ також зазначили, що медичний канабіс може запобігати стражданням пацієнтів та покращити лікування. Іноді його використовують також при ПТСР, отриманих внаслідок воєнних дій.
Нагадаємо, що у McDonald's з’являться нагетси без м’яса.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.