"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Невідомо, чи випустять з такого бану тих, хто вже його отримав
28-го жовтня видання Bloomberg повідомило, що Ілон Маск одразу планує прибрати одну з основних функцій модерації соцмережі Twitter. Якщо дані підтвердяться, користувачі більше у жодному випадку не зможуть отримати довічне блокування акаунту. На думку самого бізнесмена, це має стимулювати свободу слова в мережі.
Про це пише The Forbes з посиланням на матеріал Bloomberg. Перевірене видання, що найбільше відоме своїми розслідуваннями, посилається на власні джерела, близькі до ситуації. Таким чином, Ілон Маск може позбавити соціальну мережу одного з головним вапжілів тиску на неадекватних користувачів.
Сам бізнесмен не вірить, що такі заходи обмеження необхідні. Фактично, існує ймовірність, що користувачі, які отримали довічний бан, зможуть знову повернутися на платформу. Мова йде про купу неадекватних персонажів, що розповсюджують неприйнятний контент, фейкоробів та інших.
Ілон Маск каже, що хоче забезпечити абсолютну свободу слова у соціальній мережі. Якщо всіх почнуть випускати з бану, то це непогана можливість, зокрема, для 45-го президента США Дональда Трампа. Він отримав бан через кілька днів після штурму Капітолія у 2021-му році. Twitter тоді пояснив блокування необхідністю обмеження ризику подальшого підбурювання до насильства. Таким чином, Трамп зможе почати медійну кампанію знову перед виборами в Білий дім у 2024-му році.
Справа купівлі Ілоном Маском соцмережі тягнулася доволі довго. 25-го квітня Ілон Маск домовився з керівництвом Twitter придбати мережу за 44 млрд доларів. У середині травня він призупинив операцію, заявивши, що йому надали неправильну статистику щодо ботів у мережі. Невдовзі Twitter подала на Маска до суду через порушення умов угоди щодо купівлі соцмережі.
У жовтні Ілон Маск таки погодився придбати компанію за 44 млрд доларів. Доволі швидко угода була закрита. Одразу після цього мільярдер звільнив попереднє керівництво компанії зі своїх посад. Наразі очікується, що Маск буде виконувати обов’язки виконавчого директора Twitter, доки не обере людину на цю посаду.
Нагадаємо, що американський астронавт-рекордсмен Келлі збиратиме кошти на "швидкі" для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.