"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Йдеться про іноземні зв'язки мільярдера у веденні його бізнесу
Президент США Джозеф Байден вважає, що відносини мільярдера Ілона Маска з іншими країнами "варті уваги". Водночас він відмовився сказати, чи робила найбагатша людина світу щось недоречне. Про це лідер США сказав на пресконференції у Білому домі.
Про це пише Bloomberg. У жовтні джерела видання повідомляли, що в адміністрації Байдена обговорювали питання щодо того, чи слід США піддати перевіркам деякі з компаній Ілона Маска перевіркам національної безпеки. Йдеться, зокрема, й про його угоду щодо купівлі соціальної мережі Twitter.
"Я думаю, що співпраця та технічні відносини Ілона Маска з іншими країнами заслуговують того, щоб на них звернули увагу. Незалежно від того, робить щось недоречне чи ні, я не кажу про це. Я кажу лиш, що на це варто звернути увагу", - заявив Байден.
До слова, річ у тім, що однією зі складових угоди про придбання Twitter вартістю 44 мільярди доларів була присутність іноземних інвесторів у консорціумі Маска. До групи увійшли, зокрема, принц Саудівської Аравії Аль-Валід бін Талал, заснована і керована вихідцем з Китаю криптобіржа Binance, а також суверенний фонд Катару.
Окрім цього, компанія Tesla, яка також заснована Маском, станом на зараз отримує близько 25% усіх своїх доходів з Китаю. Як пише видання Bloomberg, офіційні особи США занепокоєні такими іноземними зв'язками мільярдера у веденні його бізнесу.
13 жовтня стало відомо, що компанія Ілона Маска SpaceX Маска може припинити фінансування служби супутникового зв'язку Starlink в Україні. За інформацією SpaceX, це коштуватиме компанії понад 120 мільйонів доларів до кінця цього року і ще близько 400 мільйонів доларів на наступні 12 місяців. 14 жовтня, знову ж у Twitter, Маск, коментуючи ситуацію з супутниковою мережею Starlink в Україні, заявив, що всього-на-всього слідує пораді колишнього посла в Німеччині Андрія Мельника. Той нецензурно порадив Маску забиратися до біса. Згодом Маск натякнув, що його не так розуміють — деталі тут.
Раніше Інформатор писав, про те чи критична для ЗСУ відмова Маска фінансувати роботу Starlink в Україні. Також ми повідомляли, що Притула відправив Ілону Маску підручник з історії України. А також про те, що, ймовірно, Маск говорив з путіним перед тим як робити скандальні твіти. Про те як пов'язані Маск, Каньє Вест, Пелосі та до чого тут інформаційна безпека США — читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.