Любов — не завжди про гучні слова. Іноді вона ховається в «доброго ранку», у спільній музиці та тиші. У моментах, коли поруч «твоя» людина — і цього достатньо. «НА БЗ» — саме про такий стан.
Він заявив, що Усик був чемпіоном світу "п'ять хвилин"
Британський боксер-суперважкоатлет Тайсон Ф'юрі згадав українця Олександра Усика напередодні бою з американцем Деонтеєм Уайлдером за титул чемпіона світу за версією WBC. Він заявив, що Усик був чемпіоном світу "п'ять хвилин".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на SecondsOut .
Ф'юрі також висловив упевненість, що нокаутує Уайлдера.
"Уайлдер - психологічно слабка людина. Я нокаутую його. Якщо я знищив Уайлдера в реванші, то в третьому поєдинку йому буде ще гірше. Серед чемпіонів я залишився останнім. Я єдиний з нас, хто ще не програвав. А, я забуваю, що Усик п'ять хвилин був чемпіоном світу.Я говорив про групу, яка була раніше - останні 10 років. Я останній, хто донині тут, перший дворазовий чемпіон світу. В мене немає жодної поразки. Я творю історію", - заявив британець.
Нагадаємо, бій з Ф'юрі-Уайлдером відбудеться 9 жовтня в Лас-Вегасі. Ймовірно, хтось з цієї пари в майбутньому буде битися з Усиком.
Зазначимо, після бою з Джошуа Усик різко піднявся в боксерських рейтингах .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .