Головна
Життя
17:50, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

Прогноз погоди в Україні на 7 вересня від синоптиків Укргідрометцентру не порадує тих, хто полюбляє тепло. У всіх регіонах України встановиться справжня осіння прохолода. Але, попри похмуре небо, дощу та інших опадів нам не обіцяють. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометцентр. На Заході України вдень температура коливатиметься між 16 і 18 градусами тепла. Вночі стане значно холодніше: максимальна температура 6 градусів вище нуля. Без опадів. Виняток становить тільки Закарпаття там вдень повітря прогріється до 24 градусів, а вночі термометр покаже 9-11 градусів тепла. На Півночі ситуація не сильно відрізняється. Максимальною буде температура вдень до 18 градусів тепла. Вночі похолодає, мінімальна температура становитиме всього 3 градуси тепла. Схожу погоду синоптики прогнозують і для Києва. Вдень до 18 градусів, а вночі до 7 вище нуля. Опадів так само не передбачають. Буде прохолодно і на Сході. Максимальною буде температура вдень це 17 градусів тепла. Вночі вона опуститься до 3 - 5 градусів. На Півдні дещо тепліше: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму повітря вдень прогріється до 22-24 градусів. Але вночі буде так само не спекотно до 11 градусів тепла. Погода на 7 вересня Заморозки У ніч з 7 на 8 вересня у більості областей України передбачають заморозки на поверхні ґрунту: від 0 до 5 градусів. У північно-східних та східних областях заморозки також будуть і в повітрі: від 0 до 3 градусів. Виняток Закарпаття та південні регіони. Пожежна небезпека На 7 вересня у багатьох областях України буде надзвичайний рівень пожежної небезпеки, зокрема: у північних; центральних областях; Волинській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях та в Криму. За таких умов вкрай небезпечно розводити багаття, особливо на природі. Також варто слідкувати за тим, щоб не зайнялись трава та сухе листя. Загалом, згідно з прогнозами синоптиків, осінь 2022 року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температури. Температурний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді.

Де чекати заморозків? Прогноз від Укргідрометцентру

Де чекати заморозків? Прогноз від Укргідрометцентру

Читать на русском

На більшість областей очікує прохолодна та суха погода

Читать на русском
Де чекати заморозків? Прогноз від Укргідрометцентру

На більшість областей очікує прохолодна та суха погода

Прогноз погоди в Україні на 7 вересня від синоптиків Укргідрометцентру не порадує тих, хто полюбляє тепло. У всіх регіонах України встановиться справжня осіння прохолода. Але, попри похмуре небо, дощу та інших опадів нам не обіцяють. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український гідрометцентр.

На Заході України вдень температура коливатиметься між 16 і 18 градусами тепла. Вночі стане значно холодніше: максимальна температура — 6 градусів вище нуля. Без опадів. Виняток становить тільки Закарпаття — там вдень повітря прогріється до 24 градусів, а вночі термометр покаже 9-11 градусів тепла.

На Півночі ситуація не сильно відрізняється. Максимальною буде температура вдень — до 18 градусів тепла. Вночі похолодає, мінімальна температура становитиме всього 3 градуси тепла.

Схожу погоду синоптики прогнозують і для Києва. Вдень до 18 градусів, а вночі — до 7 вище нуля. Опадів так само не передбачають.

Буде прохолодно і на Сході. Максимальною буде температура вдень — це 17 градусів тепла. Вночі вона опуститься до 3 - 5 градусів.

На Півдні дещо тепліше: в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму повітря вдень прогріється до 22-24 градусів. Але вночі буде так само не спекотно — до 11 градусів тепла.

Погода на 7 вересня
Погода на 7 вересня

Заморозки

У ніч з 7 на 8 вересня у більості областей України передбачають заморозки на поверхні ґрунту: від 0 до 5 градусів. У північно-східних та східних областях заморозки також будуть і в повітрі: від 0 до 3 градусів. Виняток — Закарпаття та південні регіони.

Пожежна небезпека

На 7 вересня у багатьох областях України буде надзвичайний рівень пожежної небезпеки, зокрема:

  • у північних;
  • центральних областях;
  • Волинській,
  • Рівненській,
  • Тернопільській,
  • Херсонській,
  • Донецькій,
  • Запорізькій областях та в Криму.

За таких умов вкрай небезпечно розводити багаття, особливо на природі. Також варто слідкувати за тим, щоб не зайнялись трава та сухе листя.

Загалом, згідно з прогнозами синоптиків, осінь 2022 року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температури. Температурний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.