Головна
Світ
14:20, 1 Січня
Информатор UA

Интро

У великій частині Європи зафіксували аномально теплий початок нового року. Так, зараз висока температура повітря в Іспанії, Італії та італійських Альпах. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian. Цього тижня в Іспанії зареєстрували температурні рекорди – у Більбао, на півночі Іспанії, температура досягла 24,7 градуса тепла. Це вперше із 1947 року. Також в італійському місті Сеговія, що неподалік Мадрида, зафіксували температуру 22,7 градуса - найвища з 1920 року. А в сусідньому місті Авіла температура досягла 20,2 градуса – найвищий показник з 1983 року. «Такі високі температури не є нормальним явищем. Це температури, які зазвичай спостерігаються у квітні», - заявив Рубен дель Кампо, представник державної метеорологічної агенції AEMET (Іспанія). Також, за прогнозами синоптиків, найближчими днями в районах італійських Альп температура підніметься на 15 градусів вище за середнє сезонне значення. «Нині температура близько 15 градусів у районах Альп на висоті 1600 метрів і не досягає нуля нижче 4000 метрів. Вночі навіть не було морозів – температура не опускалася нижче 10 градусів, і це дуже незвично», – розповів метеоролог Лука Меркаллі. Крім того, гірськолижні курорти не можуть використовувати навіть штучний сніг через дуже теплу погоду. Альпійська служба порятунку Італії порадила лижникам регулярно перевіряти зведення погоди через ризик сходження лавин. До слова, високу температуру повітря прогнозують і найближчими днями по всій Італії. Також Інформатор розповідав, якою буде погода в Україні 1 січня 2022 року. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Новий рік у Європі розпочався з аномально високої температури

Читать на русском

Високу температуру повітря прогнозують і протягом найближчих днів

Читать на русском
Новий рік у Європі розпочався з аномально високої температури

Високу температуру повітря прогнозують і протягом найближчих днів

У великій частині Європи зафіксували аномально теплий початок нового року. Так, зараз висока температура повітря в Іспанії, Італії та італійських Альпах.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian.

Цього тижня в Іспанії зареєстрували температурні рекорди – у Більбао, на півночі Іспанії, температура досягла 24,7 градуса тепла. Це вперше із 1947 року.

Також в італійському місті Сеговія, що неподалік Мадрида, зафіксували температуру 22,7 градуса - найвища з 1920 року. А в сусідньому місті Авіла температура досягла 20,2 градуса – найвищий показник з 1983 року.

«Такі високі температури не є нормальним явищем. Це температури, які зазвичай спостерігаються у квітні», - заявив Рубен дель Кампо, представник державної метеорологічної агенції AEMET (Іспанія).

Також, за прогнозами синоптиків, найближчими днями в районах італійських Альп температура підніметься на 15 градусів вище за середнє сезонне значення.

«Нині температура близько 15 градусів у районах Альп на висоті 1600 метрів і не досягає нуля нижче 4000 метрів. Вночі навіть не було морозів – температура не опускалася нижче 10 градусів, і це дуже незвично», – розповів метеоролог Лука Меркаллі.

Крім того, гірськолижні курорти не можуть використовувати навіть штучний сніг через дуже теплу погоду. Альпійська служба порятунку Італії порадила лижникам регулярно перевіряти зведення погоди через ризик сходження лавин.

До слова, високу температуру повітря прогнозують і найближчими днями по всій Італії.

Також Інформатор розповідав, якою буде погода в Україні 1 січня 2022 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.