"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Свій творчий шлях Оля розпочала, коли була вагітною четвертою дитиною: «Вагітність — це час великих змін, натхнення та нових відкриттів. Тож у цей період я, як ніколи, відчула потужний приплив творчої енергії. Так і зʼявилася пісня «Непереможна».
Загалом на думку 40% українців безпекові угоди здатні щонайменше стримувати ворога
Переважна більшість українців (65%) вважають, що безпекові угоди, які підписала Україна з союзниками, є корисними для зміцнення обороноздатності нашої держави. На думку 40% громадян України безпекові угоди здатні щонайменше стримувати ворога. Водночас чверть населення ставиться до них скептично.
Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Соціологи наголошують, що з тих 65% безпекові угоди дуже корисними вважають 18%, а решта (47%) вважають їх скоріше корисними.
"Тобто у більшості ставлення стримано-обережне. При цьому 27% українців стверджують, що ці угоди або не мають впливу на обороноздатність, або взагалі є некорисними", - йдеться у дослідженні.
Як зазначили соціологи, у всіх регіонах України більшість населення (від 59% на Сході до 68% на Заході) вважають безпекові угоди корисними для зміцнення обороноздатності. Не більше чверті населення кожного регіону мають скептичне ставлення до безпекових угод.
Крім того, опитування показало, що 13% українців вважають, що безпекові угоди дозволять отримати все необхідне для визволення всіх територій і відсічі російській агресії в майбутньому. Ще 27% вважають, що ці угоди дозволять щонайменше стримувати ворога на нинішній лінії фронту і, можливо, визволити окремі території. Тобто загалом на думку 40% безпекові угоди здатні щонайменше стримувати ворога.
"Водночас, 51% українців вважають, що Україна отримає недостатню підтримку для ефективної протидії Росії. У всіх регіонах України досить вираженим є наявність побоювань щодо безпекових угод, наскільки вони допоможуть ефективно протистояти агресору", - показали результати опитування.
У 2024 році Україна уклала вже 19 двосторонніх безпекових угод із західними країнами. Угоди у сфері безпеки були підписані з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Португалією, Фінляндією, Нідерландами, Латвією, Іспанією, Бельгією, Швецією, Ісландією, Норвегією, Японією та США.
Останні дві такі угоди про гарантії безпеки 27 червня президент України підписав з Литвою та Естонією. Ці документи - комплексний пакет заходів допомоги Україні. До нього входить військова та економічна підтримка, а також політичне сприяння. Крім загальних положень, кожна з країн-партнерів також надала Україні індивідуальні зобов'язання, що відповідають її можливостям і потенціалу.
Окрім того, 27 червня була підписана окрема безпекова угода між Україною та Європейським союзом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.