Йдеться про В'ячеслава Медяника з фракції Слуга народу. Парламенту належить розглянути його подання
Народний депутат з фракції "Слуга народу" В'ячеслав Медяник невдовзі складе повноваження. Відповідне рішення має затвердити Верховна Рада. Ймовірно, причиною такого рішення є проблеми парламентаря зі здоровʼям.
Якщо Рада дозволить Медянику піти, в парламенті залишиться 400 народних депутатів. Це буде новий антирекорд за цим показником за весь час незалежної України. Про рішення Медяника у понеділок, 19 лютого, розповів його колега по фракції Роман Каптєлов.
"Найближчим часом буде голосування щодо зняття депутатських повноважень. Депутат від 27 округу, місто Дніпро, за власним бажанням. Здоровʼя та швидкого одужання!" - написав Каптєлов і прикріпив до допису фото Медяника.
Закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, факультет “Правознавство”. Кандидат політичних наук. У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом № 27 (Дніпро). Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.
Як вказує рух Чесно, за 2019 рік Медяник задекларував подарунок від імовірного родича на 1,06 млн грн. Сім'я Медяників є лідером за кількістю нерухомості серед дніпровських мажоритарників. У жовтні 2019 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила провадження за фактом скандальної переписки Медяника, у якій він обговорював, як вирішити питання з прокурорами. Зокрема він написав: "По цукру з Тріпак поговорю". Згодом заступник Генерального прокурора Віктор Трепак спростував інформацію про будь-які зв'язки з Медяником.
Раніше Інформатор повідомляв, що народний депутат Анатолій Гунько постане перед судом. Колишнього члена "Слуги народу" обвинувачують у корупції. Слідство інкримінує йому отримання хабаря в розмірі 85 тисяч доларів. На лаву підсудних Гуньку потрапив 16 лютого, однак коли точно відбудеться засідання наразі невідомо.
У грудні 2023 року Гунько увійшов до депутатської групи "Відновлення України", створеної після розпуску проросійської фракції ОПЗЖ. Тим самим він врятував групу від розпуску, оскільки в ній знову стало 17 депутатів - мінімальна кількість для існування депутатської групи в IX скликанні Ради.
Нагадаємо: вже довгий час ми чуємо про потребу у 500 000 мобілізованих. Проте, що насправді думає про цю цифру ветеран війни, Юрій Гудименко, та щодо необхідних для цього 500 мільярдів гривень? Долучайтеся до нашого відео, щоб отримати обґрунтовані відповіді та зрозуміти суть цього питання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.