"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Наразі рахунок зареєстрованих правок до законопроєкту йде на сотні
Станом на зараз у Верховній Раді вже зареєстровано понад 800 правок до скандального законопроєкту щодо мобілізації. Разом з тим, до 21 лютого (коли можуть розглянути закон) загальна кількість правок до документу перевищить три тисячі. Такий прогноз зробив член комітету з питань національної безпеки Олександр Федієнко.
Своїми думками нардеп поділився в етері "Новини Live". Зазначимо, що дані від депутата актуальні на момент 15 лютого.
Так, за словами нардепа, наразі вже є 800 з гаком правок. При цьому їхня кількість може зрости в три-чотири рази: до трьох тисяч.
Федієнко не виключає також, депутати під час розгляду документа можуть об'єднати правки за напрямами. Це потрібно для того, аби зменшити їхню загальну кількість та систематизувати, щоби було зручніше розглядати.
Нагадаємо, Верховна Рада 7 лютого ухвалила в першому читанні урядовий законопроєкт "Про зміну правил військової служби, мобілізації та військового обліку". Простіше кажучи, відомий всім в Україні закон про мобілізацію. За нього проголосували 243 народні депутати.
Одразу після прийняття в медіа та соцмережах розпочався скандал. Адже дуже багато положень документу викликали серйозну критику. А окремі міри й зовсім відверто "драконівські".
Тож наразі законопроєкт активно доробляють в комітетах. Яким він буде на виході - поки що велика загадка. А тим часом у Верховній Раді вже кажуть, що на нову масштабну мобілізацію в держави бракує грошей, адже вона коштуватиме понад 700 мільярдів гривень.
Нагадаємо: Ми всі знаємо, що митниця та податкова - головні органи, від яких залежить поповнення державного бюджету. Останнім часом бізнес скаржиться на те, що податкові накладні дуже часто блокуються. І дуже часто в цьому контексті згадується прізвище Гетманцева - голови податкового комітету. Як ви гадаєте, який вплив має Данило Гетманцев на податкову службу, і чи не здається вам, що його вплив перевищує вплив Мінфіну? З цим питанням ми звернулися до Сергія Марченка, який очолює Міністерство фінансів України. Очікуйте на відповіді у нашому відео!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.