"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що європейські союзники мають допомогти Україні, яка страждає від нестачі військових
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський висловив думку, що в Європі можливо створити такі умови для українських чоловіків, які спонукатимуть їх повернутися до України. З його слів, це потрібно для захисту України. Глава МЗС Польщі запевнив, що Литва також готова підтримати це рішення на міждержавному рівні.
Про це він сказав в інтерв'ю RMF24. За словами Сікорського, Україна зараз, зокрема, стикається з браком військових, тому європейські партнери повинні допомогти їй у цьому. Міністр підкреслив, що в країнах ЄС є "сотні тисяч" потенційних призовників, які мають обов'язок захищати свою Батьківщину, і Польща активно допомагає Україні у підготовці цих людей до військової служби.
"Існує можливість запровадити такі умови для перебування українців у ЄС, які мотивуватимуть їх до виконання обов'язку захищати свою Батьківщину", – зазначив глава польської дипломатії.
У середині квітня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що перебування за кордоном не звільняє чоловіків мобілізаційного віку від обов'язків перед державою. Міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш зазначив, що рішення про повернення українських чоловіків призовного віку з-за кордону має ухвалюватися на рівні Євросоюзу.
Литва також готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку з-за кордону, про що заявив старший радник президента Литви з питань національної безпеки Кястутіс Будріс. Він підкреслив, що таке рішення повинно прийматися на міждержавному рівні.
У Польщі та Литві раніше також не виключили допомогу Києву у пошуку військовозобов'язаних українців на своїй території. Як пояснював голова Міноборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш, форма підтримки залежатиме від української сторони. Глава Міноборони Литви Лаурінас Кащюнас пообіцяв наслідувати приклад Польщі в цьому питанні. Водночас у Німеччині вже пообіцяли не висилати українців призовного віку, навіть без паспортів.
Нагадаємо, що з 24 липня відокремлені закордонні філії ДП "Документ" відновили прийом заяв-анкет на оформлення паспортних документів для чоловіків. Для цього чоловікам необхідно здійснити верифікацію через офіційний додаток Міністерства оборони України «Резерв+» за допомогою QR-коду. Підтвердження наявності дійсних військово-облікових документів є обов’язковим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.