Дмитро Гордон під час війни вдячний Моргенштерну, хоча й не обійшлося без матюків

Журналіст назвав співака дуже цікавою людиною

Дмитро Гордон, Моргенштерн
Дмитро Гордон не виключає концерт Моргенштерна в Києві.

Популярний журналіст та блогер Дмитро Гордон пояснив, чому за 14 років спільного життя з Олесею Бацман він жодного разу з нею не посварився і не замислювався про розлучення. Також пояснив за що він вдячний Моргенштерну та вважає ймовірним концерт Пугачової в Києві після війни. Про це він розповів в інтерв’ю Аліні Шаманській у проєкті “55 за 5”.

Не знаю скільки коштує хліб, бо не ходжу до магазинів

Гордон зізнався, що за своє життя декілька разів замислювався про розлучення, однак у третьому шлюбі з Олесею Бацман таких думок не виникало жодного разу. На його думку, йому з дружиною допомагають робити стосунки міцними і гармонійними три ключові складові.

Скільки разів думав, стільки й розлучався. У третьому шлюбі жодного разу (не думав про розлучення — прим. ред.). Тому що є кохання, дружба та повага. Це три головні чинники, які не дають думати про розлучення. У нас за багато років життя не було жодної сварки. Хоча в це ніхто не повірить.

Сперечатися можемо з приводу політики і того, коли я різко відповідаю з приводу деяких людей. А я можу собі це дозволити, якщо так відчуваю”, — каже Гордон.

Дмитро Гордон вже неодноразово казав про те, що він вже тривалий час знаходиться під охороною через те, що за наказом Путіна його намагалися вже двічі вбити. Через це журналіст має дуже суттєві обмеження у пересуванні і не відвідує багато місць, котрі йому подобаються.

Я не знаю скільки зараз коштує хліб, бо не купую його та взагалі зовсім не купую продукти. Я колись дуже любив ходити в магазини і на ринки. Дуже любив, але зараз через небезпеку не можу нікуди ходити. Я взагалі нікуди не виходжу.

Бачите, ми з вами гуляємо в палаці "Україна", тому що є безпека і, тому що є охорона. А я нікуди не ходжу вже останні два роки. Майже ніде не буваю, тому що Путін дуже наполегливо хоче мене вбити, а я цього не хочу.

Я філософ, я фаталіст. Морально така ситуація на мене не тисне. Кожен обирає собі те життя, яким він хоче жити. Я обрав собі боротьбу. Треба платити за це”, - розмірковує Дмитро.

Моргенштерн миттєво вставив мою цитату у свій кліп

На думку Гордона так звані “хороші руські” існують. Конкретних імен він не назвав, але з подальших відповідей зрозуміло, що до таких він зараховує Моргенштерна та Аллу Пугачову. Журналіст вважає, що їхні концерти цілком можливі у Києві після війни в палаці “Україна”.

“На концерт Моргенштерна і раніше не ходив, але він мені дуже цікавий, як людина, і я йому вдячний за те, що коли почалася війна, коли на третій чи другий день війни, я сказав в інтерв'ю каналу “Дождь” на адресу російської армії: "П***уйте н***й отсюда, й***ные п***расы, вас тут никто не ждёт". Він поставив цю незабутню фразу двічі у свій кліп одразу. Я йому за це вдячний. Я йому потім написав, а він мені відповів, але що саме казати не стану, щоб не підставляти його.

А з приводу його концерту у палаці, то життя і досвід підказують мені, що можливо взагалі все. Концерт Пугачової тут також можливий і я обов’язково піду”, - каже Гордон.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити