Єфросиніна і блогерка Алхім зчепились через російський серіал Слово пацана: За ваші сраки, гинуть українські чоловіки та жінки

Читать на русском

Шоувумен відреагувала, зокрема, на серіал Слово пацана. Кров на асфальті

Читать на русском
Маша Єфросиніна
Втім дехто нагадав Маші, що минулого року вона коментувала мову, якою тоді спілкувалась

Шоувумен відреагувала, зокрема, на серіал Слово пацана. Кров на асфальті

Попри повномасштабну війну та в цілому російську агресію, яка триває з 2014 року, українці продовжують обирати музику та відеоконтент з країни-терориста. Доказ цього - потрапляння в рейтинги такого контенту. Так, наприклад, вже котрий день поспіль в українському Apple Music на першому місці пісня гурту АІГЕЛ "Пияла". Пісня вийшла на однойменному альбомі ще 2020 року, але здобула масову популярність лише зараз, після виходу російського серіалу "Слово пацана. Кров на асфальті". Який дивляться деякі українці.

З цього приводу не промовчала шоувумен, громадська діячка Маша Єфросиніна. У своєму Instagram вона записала емоційне відеозвернення, в якому засудила земляків, які споживають російський контент.

Двохвилинне відео Маша підписала доволі лаконічно, як для себе: "Всім споживачам та розповсюджувачам російськомовного контенту в Україні". Втім, все сказала в самому ролику, який лише за кілька годин отримав десятки тисяч лайків.

Єфросиніна зауважила, що останнім часом в мережі побільшало новин і згадок про вплив російського контенту в Україні. Окремо Маша згадала блогерів, які обговорюють російський серіал, і таким чином просувають його.

"Днями я розмовляла зі своєю приятелькою, мама якої залишилася жити в Маріуполі. І хочу всім, хто слухає Асті і Басту, українців до речі, і пропагує у своїх профілях, рекомендаціях, і продовжує захищати російськомовний контент, мовляв, ну що, я це слухала, і слухаю, нащо мені думати про те, чий Донбас, або Крим. Уявіть собі маріупольську ситуацію, коли ви не можете отримати медичну допомогу, якщо у вас немає російського паспорта. Ви будете завжди під репресіями, тому що ви не можете те сказати, там дихнути, там бздонути".

Єфросиніна зауважила, що в тимчасово окупованому Маріуполі немає доступу до Instagram, TikTok, інтернету.

"Ви не можете рота свого відкрити ані на яку іншу тему. А бодай ви ще і гей, то вам самісеньке місце у в’язниці. Класне життя? І все це - російською мовою. Котики, давайте туди? Тільки не туди, де за ваші сраки, за вас зал*п прямо зараз, в цю хвилину, сука, в цю секунду гинуть українські чоловіки та жінки", - підсумувала Єфросиніна.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Втім, на звернення Єфросиніною в мережі відреагували по різному. Однією з перших лаконічний коментар залишила скандальна блогерка Аня Алхім, яка зараз відпочиває в Об'єднаних Арабських Еміратах. Напередодні інфлюєнсерка публічно заявила - вона дивиться серіал "Слово пацана. Кров на асфальті".

Комент Алхім під відео Єфросиніної
Комент Алхім під відео Єфросиніної

Втім, чимало підписників та відвідувачів профілю Маші в Instagram підтримали шоувумен. Деякі з них через війну живуть за кордоном, і також раніше спілкувалися російською. Втім зараз перейшли на українську. Інші ж користувачі соцмереж наголосили не на мовному питанні, а тому, що виробництво саме російське.

  • Слухаєш блогерів читаєш коменти і розумієш що нам зовнішнього ворога не потрібно. Блогери що є лідерами думок не об'єднують, а розвалюють Україну, при чому майже всі, бо у всіх тупо подвійні стандарти
  • Йдеться не про мову, а про перегляди парашківського (російського. - Ред.) контенту. Ми не маємо слухати і дивитися те, що конвертується в податки і летить сюди! Хоч би вони англійською чи, навіть, українською створювали. Просто мова в такому випадку класно сортує наш продукт і не наш
  • Не російськомовного серіалу, а російського. Це важливо. Згадуючи няню Віку, кадєтов, папіних дочєк (популярні в нульових російські серіали. - Ред.) - не вміють росіяни робити серіали без пропаганди. Точніше спеціально не роблять.

Слід зазначити, що в ТОП-10 українського Apple Music зараз чотири російські треки. Один з яких виконання Ганни Дзюби, більш відомої як Anna Asti. Нещодавно уродженка Черкас, яка до речі зустріла повномасштабну війну в Києві, отримала російське громадянство.

ТОП-10
ТОП-10 українського Apple Music станом на 05.12.2023 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.