Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Російські спецслужбовці причетні до підриву складів з боєприпасами ЗСУ у Сватовому у 2015 році та у Врбетице у 2014
Правоохоронці викрили командувачів та працівників ССО та інших російських спецпідрозділів, які вчиняли диверсії на території України та Євросоюзу, починаючи ще з 2014 року. Зокрема, у 2015 році вони підірвали склад з боєприпасами ЗСУ у Сватовому, загинули люди. А у 2014 підірвали склад з озброєнням у чеському місті Врбетице. Їм повідомили про підозру.
За даними слідства, для виконання спецоперацій росіяни використовували російські спецрозвідувальні супутники, новітні зразки російського озброєння, розвідувальні вогневі комплекси радіоелектронної боротьби. Також російські спецпризначенці конспірувалися - використовували позивні, фальшиві документи та заздалегідь знайдені абонентські номери інших країн.
Відомо, що у 2015 році представники російської спецслужби підірвали об’єднаний склад ракетно-артилерійського озброєння ЗСУ у місті Сватове на Луганщині. Для цього, у жовтні 2015 року вони перемістили своє озброєння з тимчасово окупованого Донецька на передові позиції окупантів. Звідти запустили дрони до складів ЗСУ у Сватовому та скинули на них запалювальні гранати з парашутною системою.
В результаті на складах здетонували запаси боєприпасів, які там зберігались. Загинули чотири людини, ще 15 отримали різного ступеню тяжкості поранення, до того ж було знищено військового майна та пошкоджено житло людей на суму понад 85 млн грн.
Також правоохоронці разом з чеськими партнерами встановили причетність ССС зс рф та інших спецпідрозділів зс рф до підриву складу з озброєнням у місті Врбетице в Чехії у 2014 році. Тоді загинули дві людини, а державі завдали збитків на майже 30 млн чеських крон.
Наразі Офіс Генпрокурора повідомив про підозру за фактом диверсії (ст. 113 КК України) колишньому командувачу ГРУ ГШ зс рф, командувачу ССО зс рф, двом командирам спецназу російського ГРУ та ще 23 співробітникам ССО зс рф і бойовикам "лнр/днр". Триває досудове розслідування.
Офіс генпрокурора України ідентифікував сімох військових росії, які під час тимчасової окупації Київської області навесні 2022 року накрали в регіоні майна на понад 1,3 млн грн. Шестеро з них були військовослужбовцями зенітно-ракетних військ рф. Сьомим виявився громадянин України, який воює на боці держави-агресора у складі 64 окремої мотострілецької бригади 35 загальновійськової армії рф. Їм заочно повідомили про підозру у порушенні законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.