Венедиктова заявила, що у справі «ПриватБанку» будуть нові підозри

Читати російською
За її словами, в цій справі немає політичного підґрунтя

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова заявила, що в справі "ПриватБанку" будуть нові підозри. За її словами, у цій справі немає політичного підґрунтя.

Як передає Інформатор,про це вона повідомила у своєму Facebook .

"Другий і третій пішли. Точний рахунок матчу - таємниця слідства. Підкреслюю - ніякої політики, ніяких зволікань, тільки докази, свідчення, експертні висновки та процесуальний прагматизм", - заявила вона.

Вона також порадила приготуватися іншим свідкам у справі "ПриватБанку", на діяльність яких правоохоронні органи закривали очі.

Нагадаємо, напередодні трьом екс-менеджерам "ПриватБанку" повідомили про підозру у справі про розтрату 136 мільйонів гривень. Їх підозрюють в умисній змові, тому як керівництво знало, що "ПриватБанк" незабаром перейде під контроль держави.

За даними правоохоронців, ними стали екс-голова правління Олександр Дубілет, колишній начальник департаменту фінансового менеджменту Олена Бичихіна, а також колишній перший заступник голова правління Володимир Яценко.

До слова, Олександр Дублет є батьком екс-міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, який займав відповідну посаду в уряді Олексія Гончарука.

Також Інформатор писав, що суд зобов'язав колишніх власників «Приватбанку» сплатити додатково 1 млн фунтів стерлінгів.