"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Гривня зайняла восьме місце серед недооцінених валют за цим показником
Згідно "Індексу Біг Мака",створеного американським виданням The Economist, гривня виявилася в топ-8 найбільш недооцінених валют світу. Аналітики підрахували, що 1 долар повинен дорівнювати 19,33 гривням. Тоді як зараз один долар в нашій країні за курсом НБУ складає біля 38 грн.
Як повідомляє The Economist, гривня розташувалася на 8-му місці з кінця в оновленому рейтингу недооцінених валют світу за зазначеним індексом. Українська гривня оцінюється в 110 гривень за Біг-Мак, тоді як вартість цього продукту у США становить 5,69 доларів. Розрахунки показали, що курс української валюти занижено на 48,4%.
Серед інших найбільш недооцінених грошових одиниць в світі за Індексом Біг-Маку також виявилися валюти Тайваню, Індонезії, Індії, ПАР, Єгипту, Малайзії та Філіппін. Серед переоцінених валют — швейцарський франк, норвезька крона, уругвайське песо, аргентинське песо євро, шведська крона, костариканський колон і британський фунт.
Індекс Біг-Маку - це економічний показник, створений The Economist у 1986 році. Він визначається на основі вартості гамбургера Big Mac, який продається в мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's. Цей індекс використовується для оцінки паритету купівельної спроможності (ПКС) між різними країнами та визначення того, наскільки валюти однієї країни переоцінено або недооцінено в порівнянні з іншими.
Ідея полягає в тому, що однаковий товар (у цьому випадку, гамбургер Big Mac) повинен коштувати однакову суму в різних країнах при застосуванні принципу ПКС. Якщо вартість Big Mac в якійсь країні вища, ніж в інших, то валюту цієї країни вважають переоціненою; якщо вартість нижча, то валюту вважають недооціненою.
Отже, Індекс Біг-Маку є інструментом для визначення ступеня схожості цін на споживчі товари у різних країнах та для аналізу стану їхньої валютної ситуації. Гривня відповідно до "Індексу Біг Мака" є однією з найдешевших валют у світі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.