«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Світ недооцінює українську валюту
Згідно «Індексу Біг Мака»,створеного американським виданням The Economist, гривня виявилася в топ-5 найбільш недооцінених валют світу. Аналітики підрахували, що 1 долар повинен дорівнювати 11 гривням.
Про це повідомив The Economist,- передає Інформатор .
Українську гривню недооцінюють на 61%. Так, Біг Мак в Україні коштує 62 гривні, в той час як в США - 5,66 долара (158,50 гривні за нинішнім курсом долара у 28 гривень). В ідеалі ціна в обох країнах повинна бути однаковою.
Нижче України в рейтингу, в порядку убування, - Південна Африка, Туреччина, Росія і Ліван,на чому рейтинг замикається. Найдорожчі валюти, максимально близькі до ваги долару, мають Ізраїль, Канада і Європейський Союз(євро).Переоціненою валюта вважається в Швейцарії, Швеції та Норвегії.
«Індекс біг мака» створив The Economist у 1986 році, щоб розрахувати, чи знаходяться валюти країн в правильному положенні. Для більш зрозумілого розрахунку для читачів вони використовують ціну бургера Біг Мака з «Макдональдса» в США, і зіставляти її з ціною цього ж бургера в інших країнах. За час свого існування «Індекс бігмака» став світовим стандартом економіки, включеним в програму університетів.
Нагадаємо, півроку тому гривня потрапляла в топ-5 найдешевших валют в цьому рейтингу.Також ми писали про поточний курс гривні до євро і долара .