Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Підручник пройшов конкурсний відбір
На фото у підручнику "Захист Вітчизни. 10 клас" замість українських військових, з великою часткою ймовірності, зображені російські. Підручник пройшов міністерський конкурсний відбір.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на МОН .
Фото містить малюнок пиксельного камуфляжу збройних сил РФ.
Крім того, гвинтівки в руках у військових на фото - теж російські. Очевидно, автомат Калашникова сотої серії - АК 100, який є на озброєнні в Росії. А також ВЛК-14С "Сутінок", розроблений в РФ у 2012 році.
Всього цього не помітили ні автори підручника, ні його видавці. Українські школярі вчаться за цим підручником два роки підряд, з 2018 року. При цьому, в МОН дипломатично не називають ілюстрації - помилкою.
Там визнали, що дана ситуація вимагає детального аналізу і вивчення. І пояснили, що автори ілюстрації вважали за доцільне "продемонструвати напрямки розвитку екіпіровки бійців ВСУ". Зокрема, в ті моменти, коли армію "одягали" волонтери. Мовляв, поки забезпечення бійців військовою амуніцією не перетворилося в системну відповідальність держави, всяке могло статися.
І додали, що до 2020 року до фото не було претензій, а розпізнавальних знаків російської або якої б то не було іншої армії світу на ньому немає.
"Підручник" Захист Вітчизни. 10 клас" авторський колектив створював у 2017 році під час становлення і розвитку ЗСУ. Надрукований цей підручник у 2018 році. До 10 грудня 2020 ніяких зауважень до фотографії, розміщеної на сторінці 114 (ілюстрація 24.9), не надходило. Зазначена фотографія використана, щоб проілюструвати зразки сучасної армійської екіпіровки (річна маскувальна форма, шолом балістичний, окуляри-маска захисна, бронежилет і т.д.).
Екіпірування тільки починала масово надходити до ЗСУ, в тому числі, і за допомогою волонтерів. Вже згадана фотографія не містить ніяких розпізнавальних знаків ні однією з армії світу. Тому автори вважали за доцільне використовувати цю фотографію, щоб продемонструвати напрямки розвитку військово-промислового комплексу бійців ВСУ", - йдеться в офіційному коментарі МОН.
Також в МОН зазначили, що проблема низької якості змісту шкільних підручників, виданих у попередні роки, вимагає комплексного вирішення.
Тим часом, річна екіпірування українських військових виглядає наступним чином. Знай наших!
Раніше Інформатор повідомляв, що в цьому році в МОН почали серію відеорозьяснень про особливості вступу до вузів.
Крім того, нові правила вступу від МОН поширяться на програми як бакалаврату, так і магістратури .