Головна
Україна
Події
12:22, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні у серпні з'явиться дві нові поштові марки. Одна з них з відомим псом Патроном, який допомагає чернігівським саперам. Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає Інформатор. За словами Смілянського, у серпні презентують дві марки. Одна із них будеприсвячена річниці Незалежності України та шести місяцям активної фази війни.Крім того, випустять маркузі знаменитим псом-сапером Патроном. "Далі ми готуємо ескізи на відповідні архітектурні споруди, які тимчасово виконують невдалу роль у цій війні", зазначив директор Укрпошти. Нагадаємо,Полтавська область матиме власну військову марку Гадяцьке сафарі. Крім того, українці обрали дизайн нової поштової марки Мир найвища цінність людства!. Такожписав, щоу Львові презентували нову поштову марку. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні у серпні з'явиться дві нові поштові марки: одна з них - з псом Патроном

Читать на русском
В Україні у серпні з'явиться дві нові поштові марки: одна з них - з псом Патроном

Зараз спеціалісти готують ескізи на деякі архітектурні споруди

В Україні у серпні з'явиться дві нові поштові марки. Одна з них — з відомим псом Патроном, який допомагає чернігівським саперам. 

Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає Інформатор.

За словами Смілянського, у серпні презентують дві марки. Одна із них буде присвячена річниці Незалежності України та шести місяцям активної фази війни. Крім того, випустять марку зі знаменитим псом-сапером Патроном. 

"Далі ми готуємо ескізи на відповідні архітектурні споруди, які тимчасово виконують невдалу роль у цій війні", – зазначив директор Укрпошти.

Нагадаємо, Полтавська область матиме власну військову марку «Гадяцьке сафарі». Крім того, українці обрали дизайн нової поштової марки «Мир – найвища цінність людства!».

Також Інформатор писав, що у Львові презентували нову поштову марку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.