У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Зміни, зокрема, вплинуть на пільговиків
У Тернополі на черговому засіданні виконавчого комітету змінили Правила користування міським транспортом. Зокрема, ці зміни стосуються "Єдиного квитка", яким користуються пільговики.
Така інформація з'явилася на офіційному порталі Тернопільської міської ради. Тепер в один з пунктів додали, що впродовж дії Єдиного квитка пасажир не повинен повторно оплачувати проїзд. Це значить, що пасажир може просто показати кондуктору або водiєвi вже наявний квиток при пересадці з одного виду транспорту на інший (наприклад, з тролейбуса в трамвай).
Олег Вiтрук, начальник управлiння транспортних мереж та зв’язку, пояснив, що тепер правила більш чітко описують, що пасажиру не потрібно повторно валідувати квиток при пересадці. Експерт пояснив, що ці зміни зробили для того, щоб пасажири могли вільно користуватися пересадкою без додаткової оплати.
Тепер у випадку використання пільгової картки, разового квитка, безконтактної банківської картки чи пристрою із технологією NFC, пасажир пред’являє водієві/кондуктору разовий квиток або паперовий квиток надрукований внаслідок валідації зазначених засобів оплати. Таким чином буде відбуватися фіксація проїзду та продовжуватися поїздка.
Що таке єдиний квиток? Це документ, який надає право для громадян пільгових категорій на безкоштовне відвідування виставок, музеїв тощо. Також власники такого квитка можуть безкоштовно користуватися послугами громадського транспорту (і міського, і приміського). Однак такі пільги не стосуються служб таксі.
У Києві громадський транспорт буде працювати на одну годину довше. Тепер наземний транспорт у столиці працюватиме з 05:30 до 23:30, метрополітен - з 06:00 до 23:00, а фунікулер - з 07:00 до 22:00. Це стало можливим завдяки скороченню комендантської години.
Також у службі таксі Uklon пояснили, чому часто під час повітряних тривог зростають ціни на таксі. За словами експертів, під час тривог люди частіше замовляють таксі. В результаті через високий попит вартість послуги зростає.
Нагадаємо, раніше компанію "Укрзалізниця" назвали чемпіоном залізничного транспорту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.