“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За класифікацією цей землетрус відноситься до невідчутних
В Україні у середу, 5 квітня, зафіксували новий землетрус. Його магнітуда склала 2,2 за шкалою Ріхтера. Він не несе загрози для населення.
Про це свідчать дані Головного центру спеціального контролю. Землетрус зафіксували об 11:41 (за київським часом). Його епіцентр знаходився на південь від міста Мукачево на глибині трьох кілометрів.
"За розрахунками землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією землетрусів відноситься до невідчутних", - зазначили фахівці.
Повідомлень про руйнування та постраждалих немає. Українців, які відчували землетрус, залишити повідомлення за посиланням. Це допоможе спеціалістам в уточненні його енергетичних параметрів.
Останній землетрус у цьому районі фіксували 27 лютого 2023 року. Його магнітуда склала 3,3 за шкалою Ріхтера. Він не ніс загрози для населення, хоч за класифікацією і відноситься до сильно відчутних.
Директор Інституту геофізики Національної академії наук України Олександр Кендзера розповів "ТСН.ua", що ми перебуваємо в сейсмічній зоні, куди входить Передкарпаття і Закарпаття, тому подібні землетруси безумовно можуть повторитися.
"Подібні землетруси безумовно можуть повторитися. Адже ми перебуваємо в сейсмічній зоні, куди входить Передкарпаття і Закарпаття. Там весь час відбуваються землетруси, які фіксуються сейсмічними станціями. А якщо ще врахувати ще й зону Вранча, яка є в Карпатах, то можу сказати, що протягом року тут записується близько 200 землетрусів. Підкреслю, вони лише записуються, руйнувань при таких землетрусах не виникає", - пояснив Кендзера.
Він додав, що людям страшно відчувати ці поштовхи. Адже вони проходять без руйнувань.
Раніше ми писали, що в Туреччині зафіксували новий землетрус. Крім того, у Румунії стався новий сильний землетрус.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.